img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Signumi

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Signumi

Wysoki próg wejścia, niska płynność, skumulowane ryzyko, trudność exitu - te problemy trawią rynek udziałów w Polsce. Aby dołączyć do grona graczy działających na rynku spółek z o.o. i nieruchomości, trzeba dysponować kilkuset tysiącami złotych, lub więcej. Dla większości Polaków jest to bariera nie do przebicia.

W Signumi stawiamy czoła tym problemom - wierzymy że inwestowanie jest dla każdego, niezależnie od grubości portfela. Dlatego stworzyliśmy pierwszą w Polsce giełdę stokenizowanych udziałów.

Bycie współwłaścicielem galerii handlowej, innowacyjnego startupu czy mieszkania na wynajem? Z Signumi to możliwe, już od 50 złotych. Już dziś jesteśmy gotowi na umożliwianie inwestowania w nieruchomości i spółki z o.o.. W przyszłości będzie to jeszcze więcej rodzajów aktywów.

Jesteśmy na początku długiej podróży, której celem jest odwrócenie dotychczas panującego porządku. Rynek jest chłonny i czeka na realne rozwiązania istniejących problemów. Pierwszy gracz zdobędzie dominującą pozycję i będzie nadawał kierunek rozwoju.

Wiemy jak to zrobić i mamy doświadczenie w prowadzeniu innowacyjnych spółek. Jesteśmy zespołem odpowiedzialnym za stworzenie Beesfund.com - pierwszej i największej w tej części Europy platformy equity crowdfundingowej. Od 7 lat demokratyzujemy inwestowanie w Polsce, a stworzenie Signumi to kolejny krok w tym kierunku.

Dołącz do nas. Zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o możliwości zainwestowania w Signumi.