img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w SASANKA®

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

SASANKA®

Sasanki dom dostępny - to projekt tworzony w oparciu o nasze doświadczenie w branży deweloperskiej. Przez kilkanaście lat działalności na rynku zaobserwowaliśmy, że ludzie cenią sobie wygodę życia w mieście oraz bardzo dobrą komunikację, ale z drugiej brakuje im przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy.

Postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy oferując domy w bardzo dobrych lokalizacjach gdzie klient nie musi rezygnować z łatwego dostępu do centrum na rzecz spokoju i świeżego powietrza. Zgodnie z naszą misją budujemy domy na każdą kieszeń. Wierzymy, że każdy może w Polsce mieszkać w wygodnym domu jednorodzinnym.

Do tej pory nasz model działania sprawdza się w projektach deweloperskich w pięciu województwach. Wierzymy, że nasz model biznesowy może działać w całej Polsce. Dlatego kolejne cele inwestycyjne chcemy zrealizować ze społecznością inwestorów. Już wkrótce będziesz mógł do nas dołączyć. Zapisz się na newsletter, a powiadomimy cię o możliwości inwestycji.