SASANKA®

property

Sasanki dom dostępny - to projekt tworzony w oparciu o nasze doświadczenie w branży deweloperskiej. Przez kilkanaście lat działalności na rynku zaobserwowaliśmy, że ludzie cenią sobie wygodę życia w mieście oraz bardzo dobrą komunikację, ale z drugiej brakuje im przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy.

Postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy oferując domy w bardzo dobrych lokalizacjach gdzie klient nie musi rezygnować z łatwego dostępu do centrum na rzecz spokoju i świeżego powietrza. Zgodnie z naszą misją budujemy domy na każdą kieszeń. Wierzymy, że każdy może w Polsce mieszkać w wygodnym domu jednorodzinnym.

Do tej pory nasz model działania sprawdza się w projektach deweloperskich w pięciu województwach. Wierzymy, że nasz model biznesowy może działać w całej Polsce. Dlatego kolejne cele inwestycyjne chcemy zrealizować ze społecznością inwestorów. Już wkrótce będziesz mógł do nas dołączyć. Zapisz się na newsletter, a powiadomimy cię o możliwości inwestycji.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.