Salad Story

Chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się z marką Salad Story. Od 2007 roku udowadniamy, że jedzenie serwowane w sieciowych konceptach gastronomicznych może być zdrowe, a zakupy w galerii handlowej nie muszą wiązać się z tuczącym fast foodem.

W ciągu 13 lat działalności zbudowaliśmy sieć restauracji obejmujących całą Polskę. W ramach 39 lokali własnych oraz 5 lokali franczyzowych, serwujemy zdrowe i smaczne dania, przygotowywane na oczach gości - sałatki, wrapy, boxy i świeżo wyciskane soki. Wielu klientów wraca do nas każdego dnia, traktując nasze restauracje jako podstawowy sposób zdrowego żywienia poza domem.

Zbudowaliśmy stabilną, ogólnopolską markę, posiadającą status niekwestionowanego lidera. Teraz przyszedł czas na więcej. Nadchodzące lata to czas ekspansji - otwierania kolejnych lokali, zarówno własnych, jak i w modelu franczyzowym. Chcemy zaprosić do współpracy inwestorów, którzy razem z nami są gotowi kształtować przyszłość branży zdrowej żywności.

Dołącz do nas. Zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób otrzymasz informację o możliwości zainwestowania w Salad Story!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!