img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Salad Story

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Salad Story

Chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się z marką Salad Story. Od 2007 roku udowadniamy, że jedzenie serwowane w sieciowych konceptach gastronomicznych może być zdrowe, a zakupy w galerii handlowej nie muszą wiązać się z tuczącym fast foodem.

W ciągu 13 lat działalności zbudowaliśmy sieć restauracji obejmujących całą Polskę. W ramach 39 lokali własnych oraz 5 lokali franczyzowych, serwujemy zdrowe i smaczne dania, przygotowywane na oczach gości - sałatki, wrapy, boxy i świeżo wyciskane soki. Wielu klientów wraca do nas każdego dnia, traktując nasze restauracje jako podstawowy sposób zdrowego żywienia poza domem.

Zbudowaliśmy stabilną, ogólnopolską markę, posiadającą status niekwestionowanego lidera. Teraz przyszedł czas na więcej. Nadchodzące lata to czas ekspansji - otwierania kolejnych lokali, zarówno własnych, jak i w modelu franczyzowym. Chcemy zaprosić do współpracy inwestorów, którzy razem z nami są gotowi kształtować przyszłość branży zdrowej żywności.

Dołącz do nas. Zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób otrzymasz informację o możliwości zainwestowania w Salad Story!