img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Rzeka Piwa

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Rzeka Piwa

Już wkrótce będziecie mogli dołączyć do piwnej rewolucji i zainwestować w browar rzemieślniczy Rzeka Piwa. Przez blisko dwa lata działania na rynku odwiedziliśmy każdy zakątek naszego kraju. Byliśmy na dziesiątkach festiwali, a nasze piwa gościły na kranach multitapów od Szczecina po Lublin, od Trójmiasta po Kraków, od Olsztyna po Wrocław.

Co nas wyróżnia? Niechęć do siedzenia w domu! Wszystkie wydarzenia z naszym udziałem to pewność, że pojawimy się na nich osobiście. Uwielbiamy spotykać się z Wami na żywo, pogadać na różne tematy, (czasami nawet na te dotyczące piwa) i pożartować.

Obecnie działamy jako browar kontraktowy, jednak dzięki Waszej inwestycji będziemy w stanie zbudować w Bydgoszczy nasz własny browar stacjonarny. Ale jeśli myślicie, że jego budowa zmieni naszą filozofię, to nic z tego! W dalszym ciągu będziemy jeździć z naszym piwem wszędzie tam, gdzie będziecie Wy - fani Rzeki Piwa. Wierzymy, że wspólnie stworzymy miejsce, z którego Rzeka Piwa zaleje całą Polskę. Płyniemy razem!