img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Red Snake

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Red Snake

Inwestując w Red Snake zmieniasz rynek energetyczny w Polsce. Przewidujemy trendy w branży i wychodzimy im naprzeciw od 5 lat.

Zmieniliśmy przekonanie tysięcy Polaków na temat ogrzewania domu. Udowodniliśmy, że ogrzewanie może być tanie i bezpieczne dla środowiska oraz zdrowia ludzi. To dopiero początek.

Ewolucja idzie o krok dalej i już̇ za moment, te budynki będą̨ w pełni zautomatyzowane w koncepcji IOT. W efekcie tych zmian, domy będą̨ nie tylko maksymalnie komfortowe, ale pozwolą̨ na zarządzanie czasem, bezpieczeństwem, energią i kosztami.

Każdego roku notujemy ponad dwukrotny wzrost sprzedaży. Działamy na rynku wartym 90 mld zł w Polsce. Innowacyjny produkt, stały rozwój, reagowanie na trendy oraz rozbudowana sieć dystrybucji, sięgająca 180 firm partnerskich sprawiła, że dziś jesteśmy liderem rewolucji energetycznej w Polsce.

Obserwuj nadchodzące zmiany i stań się ich częścią. Zapisz się do newslettera, poznaj nas bliżej i zainwestuj jako pierwszy w Red Snake.