img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Pure&Fresh

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pure&Fresh

Zapraszamy do inwestycji w Pure&Fresh działającą na rosnącym rynku diet pudełkowych, który wg. szacunków Forbes osiągnie w 2020 r. 1,3 mld zł (wzrost o 30%).

Pure&Fresh jest liderem personalizacji diet – w wariancie premium klient może zmieniać posiłki według własnych preferencji za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo spółka jako jedna z nielicznych na rynku oferuje dietę indywidualną „szytą na miarę” według sprecyzowanych potrzeb i oczekiwań klienta.

W ciągu czterech lat funkcjonowania spółka z roku na rok notuje wzrost przychodów – w 2019 r. o ponad 20%. Środki od inwestorów pozwolą na niezbędne zwiększenie mocy produkcyjnych i zwiększenie sprzedaży oraz poszerzenie zakresu używanych produktów ekologicznych i zdrowotnych. W oparciu o większą rozpoznawalność Pure&Fresh jako dostawcy diet wysokiej jakości w przyszłości planowane są kolejne inwestycje w nowe linie diet.

Zapraszamy także do spróbowania diet Pure&Fresh i ich propagowania, co przełoży się pozytywnie na - mamy nadzieję - wspólne przedsięwzięcie biznesowe.

Zapisz się na newsletter i jako pierwszy dowiedz się o możliwości zainwestowania w Pure&Fresh!