PlanMyDeal

Wartość dwóch najbardziej znanych, polskich startupów, których aplikacje oparte są na rezerwacji terminów, przekroczyła właśnie 450 mln dolarów! Jest to najlepsza droga, żeby zostać pierwszymi polskimi jednorożcami.

Właśnie teraz, pierwszy raz masz okazję zainwestować poprzez equity crowdfunding w serwis społeczności biznesowej.

PlanMyDeal służy do:

 • wyszukiwania solidnych, punktualnych firm,
 • zarządzania czasem pracy i projektami,
 • outsourcingu działu obsługi klienta (Wirtualna Asystentka)
 • To platforma, która łączy firmy i ich klientów poprzez planowanie terminów kontaktu, wycen, ofert i realizacji zleceń.

  Dlaczego warto postawić na PlanMyDeal?

  CEO i founder oraz Zarząd PlanMyDeal SA od 2008 roku, stworzyli biznesy oparte na abonamentach, które generują blisko 10mln zł przychodu przy zysku netto ok. 1,5mln zł rocznie. Teraz rozwijają PlanMyDeal.com

  PlanMyDeal to innowacyjny serwis społeczności biznesowej oparty na udostępnianiu i zatwierdzaniu terminów online. Jedyny w Polsce marketplace, który umożliwia znalezienie punktualnych wykonawców i jest narzędziem do zarządzania projektami i czasem pracy.

  Nasza wizja to budowa portalu, na którym promuje się każda firma o wysokich standardach jakości i obsługi klienta. Naszą ambicją jest tworzenie miejsca, gdzie będą zarejestrowane wszystkie firmy w Polsce a następnie na świecie, które działają projektowo. Jak to zrobimy? Po pierwsze. Pokażemy klientom że w PlanMyDeal znajdą wyłącznie profesjonalne firmy, które szanują ich czas. Po drugie. Damy firmom profesjonalne narzędzie do planowania projektów. – komentuje Tomasz Janas, założyciel i CEO serwisu PlanMyDeal.

  Misją PlanMyDeal jest wyznaczenie nowego standardu. Szukasz firmy która planowo, w terminie i na czas wykona zlecenie? Wiesz gdzie ją znajdziesz i myślisz o PlanMyDeal! Serwis jest niezwykle skutecznym narzędziem, które pomaga zyskać najważniejsze i najcenniejsze aktywo, jakim jest obecnie CZAS! Co to w praktyce oznacza?

  PlanMyDeal.com daje możliwość klientowi znaleźć wykonawcę usługi lub produktu, który dysponuje czasem zgodnym z wymaganiami klienta. To narzędzie do planowania projektów, gdzie harmonogram działań, cała komunikacja i załączniki są w jednym miejscu.

  Co świadczy o unikalności serwisu?

  Wykonawca rejestrując się na portalu i oznaczając wolne terminy na kontakt i rozpoczęcie realizacji, pokazuje, że ma firmę, która zgodnie z planem dostarcza produkty i usługi, oferując wysoką jakość obsługi klienta.

  Ponadto, korzystając z systemu, otrzymuje profesjonalne narzędzie do zarządzania projektem, jak również narzędzie reklamy i wspomagające marketing.

  Firma może skorzystać z szeregu udogodnień m.in: dodatkowej formy reklamy biznesu w tym katalogu firm, czy usługi Wirtualna Asystentka. Jest to unikalna usługa świadczona przez pracowników PlanMyDeal.com, którzy obsługują portal dla wykonawców. Umówią z klientem terminy wycen i wysłania ofert oraz terminy realizacji. Możliwa jest też negocjacja ceny każdego zlecenia, ponieważ PlanMyDeal.com posiada specjalny moduł do negocjacji ceny pomiędzy klientem a wykonawcą.

  Klient znajdzie na PlanMyDeal.com punktualnych Wykonawców na podstawie terminów oznaczonych przez nich w kalendarzu. Wystawi opinię po zakończeniu każdego etapu prac np. za to że wykonawca wykonał wycenę w terminie, dostarczył punktualnie ofertę, rozpoczął na czas realizację i na czas ją zakończył. Dzięki temu w PlanMyDeal.com kolejny klient może znaleźć wykonawców którzy planowo realizują projekty.

  Jak podkreśla Tomasz Janas - Jesteśmy na początku drogi do zbudowania największego w Polsce serwisu, który zmieni obraz rynku zleceń. Jesteśmy pewni, że projekt osiągnie ponadprzeciętną rozpoznawalność, poszukujemy kapitału, żeby rozwinąć serwis i zwiększyć zasięgi, a przez to przyspieszyć rozwój. W naszej grupie są ludzie z bardzo dużym doświadczeniem, zarówno operacyjnym jak i w rozwijaniu biznesów. W serwis i markę w obecnym kształcie zainwestowaliśmy własne pieniądze, dlatego szanujemy każdą złotówkę, którą wydajemy.

  Dołącz do grupy inwestorów, a także szybko rosnącej grupy świadomych, wymagających klientów i firm, stawiających jakość obsługi na pierwszym miejscu.

  Zostań inwestorem PlanMyDeal.com

  Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

  benefit-1

  Powiadomienie o starcie

  Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
  benefit-1

  Korzystniejsza wycena

  Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
  benefit-1

  Poznasz spółkę

  Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
  benefit-1

  Early Bird

  Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
  benefit-1

  Brak spamu

  Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

  Zapisz się do newslettera

  A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!