PlanMyDeal

Wartość dwóch najbardziej znanych, polskich startupów których aplikacje oparte są na rezerwacji terminów, przekroczyła właśnie 450 mln dolarów i są na dobrej drodze żeby zostać pierwszymi polskimi jednorożcami. Właśnie teraz, pierwszy raz, masz okazję zainwestować poprzez equity crowdfunding w serwis społeczności biznesowej, który łączy firmy i ich klientów poprzez planowanie terminów kontaktu, wyceny, oferty i realizacji projektów.

Czas jest naszym najważniejszym aktywem a zarządzanie czasem to najcenniejsza umiejętność jaką dysponujemy. Dlaczego mamy go marnować? Jak lepiej go wykorzystać? PlanMyDeal.com poprzez rezerwacje terminów i zarządzanie czasem pracy, pomaga zyskać to najcenniejsze aktywo.

PlanMyDeal.com pozwala klientowi znaleźć wykonawcę usługi lub produktu który dysponuje czasem zgodnym z wymaganiami klienta na kontakt, wycenę, ofertę i realizację projektu. To narzędzie do planowania projektów, gdzie harmonogram działań, cała komunikacja, wysłane i odebrane załączniki są w jednym miejscu.

Nasza wizja to budowa portalu na którym będzie chciała być obecna każda firma która ma wysokie standardy jakości i obsługi klienta. Naszą ambicją jest tworzenie miejsca, gdzie będą obecne wszystkie firmy w Polsce a następnie na świecie, które wykonują wyceny, wysyłają oferty, mają termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji zleceń. Firmy te będą chciały korzystać z PlanMyDeal ponieważ tam właśnie będą szukać usług klienci, wiedząc że na PlanMyDeal są wyłącznie profesjonalne firmy które szanują czas.

Misją PlanMyDeal jest wyznaczenie nowego standardu - szukasz firmy która planowo, w terminie i na czas wykona zlecenie? Wiesz gdzie ją znajdziesz i myślisz o PlanMyDeal!

Wykonawca rejestrując się na portalu i oznaczając wolne terminy na kontakt i rozpoczęcie realizacji, pokazuje że ma firmę która zgodnie z planem dostarcza produkty i usługi, oferując wysoką jakość obsługi klienta. Korzystając z systemu, otrzymuje profesjonalne narzędzie do zarządzania projektem ale też narzędzie reklamy i wspomagające marketing. Firma może skorzystać z katalogu firm, dodatkowej formy reklamy biznesu a także z usługi Wirtualna Asystentka. To unikalna usługa świadczona przez pracowników PlanMyDeal.com którzy obsługują portal dla wykonawców. Umówią z klientem terminy wycen i wysłania ofert oraz terminy realizacji. Możliwa jest też negocjacja ceny każdego zlecenia, ponieważ PlanMyDeal.com posiada specjalny moduł do negocjacji ceny pomiędzy klientem a wykonawcą.

Klient znajdzie na PlanMyDeal.com punktualnych Wykonawców na podstawie terminów oznaczonych przez nich w kalendarzu. Wystawi opinię po zakończeniu każdego etapu prac np. za to że wykonawca wykonał wycenę w terminie, dostarczył punktualnie ofertę, rozpoczął na czas realizację i na czas ją zakończył. Dzięki temu w PlanMyDeal.com kolejny klient może znaleźć wykonawców którzy planowo realizują projekty.

Jesteśmy na początku drogi do zbudowania największego w Polsce serwisu, który zmieni obraz rynku zleceń. Jesteśmy pewni, że projekt osiągnie ponadprzeciętną rozpoznawalność, poszukujemy kapitału, żeby rozwinąć serwis i zwiększyć zasięgi a przez to przyspieszyć rozwój.

W naszej grupie są ludzie z bardzo dużym doświadczeniem, zarówno operacyjnym jak i w rozwijaniu biznesów. W serwis i markę w obecnym kształcie zainwestowaliśmy własne pieniądze, dlatego szanujemy każdą złotówkę którą wydajemy. Dołącz do grupy inwestorów a także szybko rosnącej grupy świadomych, wymagających klientów i firm, stawiających jakość obsługi na pierwszym miejscu. Zostań inwestorem PlanMyDeal.com

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!