Office&Cowork Centre

W 2017 roku zauważyliśmy, że elastyczność związana z najmem powierzchni biurowej jest praktycznie nieosiągalna. Pojedyncze firmy starały się stworzyć biura   w modelu office as a service - niestety bezskutecznie. Na podstawie naszych obserwacji oraz doświadczeń stworzyliśmy nową usługę na rynku - subskrypcje na biuro. Okazało się to strzałem  w dziesiątkę i dziesiątki i setki firm rozpoczęły współpracę z nami w naszych biurach korzystając z ich dostępności  w całej Polsce.

Dzisiaj chcemy zrobić krok dalej. Chcemy posiadać biura w każdym mieście wojewódzkim, a nasz cel to 400 biur w całej Polsce w przeciągu najbliższych 3 lat. Chcemy, aby nasi klienci nie musieli iść do biura dłużej niż 5 minut spacerem.

Nasza usługa polega na kompleksowym dostarczaniu klientom naszej sieci biur pełnej obsługi, w której nasz klient będzie jedynie przychodził do biura, do którego będzie miał nieograniczony dostęp przy pełnej obsłudze naszych pracowników  i podwykonawców. Rezerwacje online, prosta zmiana lokalizacji czy też możliwość wypowiedzenia umowy; z miesięcznym wypowiedzeniem stanie standardem w Polsce dzięki Office&Cowork Centre.

Nasza sieć biur charakteryzuje się bardzo dużą obecnością organizacji NGO oraz Fundacji wspierających przedsiębiorczość w Polsce, czego efektem jest dostęp do ogromnego i wartościowego networku, który pomoże naszym klientom rozwijać swój biznes w naszych biurach szybciej.

Inwestuj z nami w największą i najbardziej innowacyjną sieć biur  w Polsce. Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.