NEOS Stomatologia

property

Weź udział w konsolidacji sektora stomatologicznego w Polsce!

Naszą misją jest stworzenie sieci klinik stomatologicznych, głównie na terenie Polski centralnej i południowej. Dzięki temu zwiększymy dostęp do lepszej jakości usług medycznych świadczonych przez standaryzowaną sieć placówek dentystycznych będących pod przewodnictwem doświadczonych specjalistów i ekspertów.

Nasz model zakłada rozwój poprzez przejmowanie już istniejących jednostek. Przejmowane kliniki mają swoją historię, stabilną pozycję na rynku oraz zaufaną bazę pacjentów i na tych fundamentach będziemy opierali dalszy rozwój gabinetów dzięki czemu minimalizujemy ryzyka związane z rozpoczynaniem działalności przechodząc od razu do etapu stabilizacji a następnie dynamicznego wzrostu.

Rynek usług stomatologicznych charakteryzuje wyjątkowe rozdrobnienie. Korzystając z tego tworzymy zintegrowaną sieć w celu uzupełnienia luk w miejscach nieobjętych jeszcze wpływami dużych firm.

W ciągu 6 lat chcemy przejąć 25 gabinetów. W najbliższej przyszłości planujemy przejąć kliniki stomatologiczne na terenie województwa śląskiego a następnie kontynuować ekspansję w sąsiednich regionach.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.