img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Naprawmiauto.pl

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Naprawmiauto.pl

Transformacja cyfrowa dotyczy wielu aspektów życia ludzkiego oraz związana jest z wieloma branżami. W dzisiejszych czasach zamówienie taksówki lub ulubionej potrawy poprzez stronę, lub aplikację internetową już nikogo nie dziwi. A czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak umówić naprawę swojego samochodu online praktycznie bez wychodzenia z domu? Jeżeli nie, to właśnie portal Naprawmiauto.pl jest odpowiedzią na to, aby poszukiwanie lokalnego warsztatu mechanicznego było przyjemnością, a nie jak dotychczas wyzwaniem.

Każdy właściciel warsztatu samochodowego starając się o to, aby jego usługi były jak najlepsze i konkurencyjne powinien wziąć pod uwagę transformację cyfrową, która wydaje się nieodzownym procesem zachodzącym we współczesnym świecie. Warsztaty samochodowe powinny trzymać rękę na pulsie i dostosowywać swoja komunikacje z klientem do nowo pojawiających się rozwiązań.

Jak działa portal Naprawmiauto.pl:

Właściciel auta, który potrzebuje serwisu czy naprawy składa zapytanie o naprawę poprzez portal Naprawmiauto.pl. Lokalne warsztaty mechaniczne, które są zarejestrowane na stronie otrzymując zapytanie, mają możliwość złożyć swoją ofertę naprawy. W momencie sfinalizowania naprawy przez warsztat mechaniczny właściciel auta proszony jest o wystawienie opinii, aby pomóc budować jego renomę. Wszystkie warsztaty, które rejestrują się na portalu są na bieżąco weryfikowane.

Obecnie zarejestrowanych jest ponad 400 warsztatów z różnych rejonów Polski, a liczba ta stale wzrasta. Naprawmiauto.pl na bieżąco usprawnia swoje działanie oraz dodaje nowe funkcjonalności.

Inwestując w Naprawmiauto.pl inwestujesz w przyszłość motoryzacyjna Polski.

Zainteresowany? Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji!