Naprawmiauto.pl

Transformacja cyfrowa dotyczy wielu aspektów życia ludzkiego oraz związana jest z wieloma branżami. W dzisiejszych czasach zamówienie taksówki lub ulubionej potrawy poprzez stronę, lub aplikację internetową już nikogo nie dziwi. A czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak umówić naprawę swojego samochodu online praktycznie bez wychodzenia z domu? Jeżeli nie, to właśnie portal Naprawmiauto.pl jest odpowiedzią na to, aby poszukiwanie lokalnego warsztatu mechanicznego było przyjemnością, a nie jak dotychczas wyzwaniem.

Każdy właściciel warsztatu samochodowego starając się o to, aby jego usługi były jak najlepsze i konkurencyjne powinien wziąć pod uwagę transformację cyfrową, która wydaje się nieodzownym procesem zachodzącym we współczesnym świecie. Warsztaty samochodowe powinny trzymać rękę na pulsie i dostosowywać swoja komunikacje z klientem do nowo pojawiających się rozwiązań.

Jak działa portal Naprawmiauto.pl:

Właściciel auta, który potrzebuje serwisu czy naprawy składa zapytanie o naprawę poprzez portal Naprawmiauto.pl. Lokalne warsztaty mechaniczne, które są zarejestrowane na stronie otrzymując zapytanie, mają możliwość złożyć swoją ofertę naprawy. W momencie sfinalizowania naprawy przez warsztat mechaniczny właściciel auta proszony jest o wystawienie opinii, aby pomóc budować jego renomę. Wszystkie warsztaty, które rejestrują się na portalu są na bieżąco weryfikowane.

Obecnie zarejestrowanych jest ponad 400 warsztatów z różnych rejonów Polski, a liczba ta stale wzrasta. Naprawmiauto.pl na bieżąco usprawnia swoje działanie oraz dodaje nowe funkcjonalności.

Inwestując w Naprawmiauto.pl inwestujesz w przyszłość motoryzacyjna Polski.

Zainteresowany? Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.