img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Nano Baits S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Nano Baits S.A.

Czy wiesz od czego zależy sukces w łowieniu karpia? My to wiemy! Podobnie jak wciąż rosnąca grupa wędkarzy wiemy, że sukces na łowisku nie zależy jedynie od dobrego miejsca oraz pory dnia. Najważniejsza jest przede wszystkim przynęta.

Specjalizujemy się w produkcji przynęt i zanęt na karpie, które cieszą się popularnością wśród początkujących oraz profesjonalnych wędkarzy. Dzięki pasji oraz znajomości rynku i potrzeb hobbystów stworzyliśmy własne produkty, których sukces tkwi w autorskiej recepturze. Nasze produkty tworzymy z najwyższej jakości produktów. Testujemy je w warunkach laboratoryjnych oraz w środowisku naturalnym dlatego jesteśmy pewni, że spełniają wymagania nawet najbardziej wymagającego wędkarza.

Przyszłe cele inwestycyjne chcemy realizować ze społecznością inwestorów. Chcemy aby nasze produkty docierały do większej liczby odbiorców. W tym celu chcemy zaprosić do współpracy specjalistów, których doświadczenie wesprze nas w różnych obszarach działalności takich jak marketing czy sprzedaż.

Planujemy także inwestycje w nowe technologie. Dzięki unowocześnieniu technologii produkcji będziemy mogli zaspokoić obecne potrzeby rynkowe oraz rozpocząć dystrybucję na nowe rynki. Do tej pory z naszych zanęt korzystali wędkarze z Polski, Czech, Hiszpanii oraz Francji.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie zdobyć większe udziały w rynku. Chcemy także wprowadzić dodatkowe produkty. Zainteresowany? Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy otrzymasz informacje o możliwości inwestycji.