img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Huta Malinowy Nos S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Huta Malinowy Nos S.A.

W czasach kiedy coraz większa część społeczeństwa zaczyna mieć znacznie szersze pojęcie w temacie szkodliwości jednorazowych opakowań, nasza planeta wciąż boryka się z problemem ogromnych ilości plastiku emitowanego do środowiska.

Blisko 10 milionów ton szkodliwych surowców rocznie zatruwa nasz ekosystem. Opakowania szklane (wielokrotnego użytku) zyskujące coraz większą popularność są w stanie w dużym stopniu zniwelować namnażające się problemy wynikające z konsekwencji emisji plastiku do środowiska. Zainwestuj w hutę szkła przyszłości, która tworzona jest w zgodzie ze środowiskiem oraz z dbałością o krajowych producentów żywności oraz napoi – wspólnie możemy przyczynić się do polepszenia stanu ekosystemu w jakim żyjemy!

Wieloletnie doświadczenie, pasja oraz dbałość o tradycje przeplatająca się z innowacyjnym spojrzeniem na branżę szklaną sprawia, że Huta szkła Malinowy Nos S.A. jest nieoczywistym rozwiązaniem problemów z jakimi zmaga się branża szklana oraz rynek opakowań w Europie. Nasz pomysł to nie tylko utworzenie innowacyjnego miejsca produkującego szkło, ale również skupienie się na możliwości zdobienia go i personalizowania. Zainteresowany? Zapisz się na nasz Newsletter aby jako jeden z pierwszych dowiedzieć się o możliwości inwestycji.