img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w MADE IN. Warmia & Mazury

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

MADE IN. Warmia & Mazury

„MADE IN Warmia & Mazury” to wysokiej klasy magazyn lifestylowy, który szybko stał się wizytówką regionu. Wraz z zespołem dziennikarzy, fotografów, grafików i specjalistów z branży mediów stworzyliśmy pismo o jakim marzy każdy kto kocha własny region – pełen inspiracji, powodów do dumy, ale na pewno nie taniego przyklaskiwania. Wokół pisma w naturalny sposób udało się zbudować wielką i zaangażowaną społeczność.

Ten sukces ma szersze ramy niż Warmia i Mazury - wiele wspaniałych regionów w Polsce zasługuje na swoje „MADE IN”, więc planujemy otworzyć w nich podobne wydawnictwa. Finalnie zaś dążymy do stworzenia zagranicznej wizytówki „MADE IN Poland”.

W ciągu siedmiu lat wydawania magazynu otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień doceniających wartość stworzonej przez nas marki w kontekście promocji regionu. Opuszczamy zatem macierzyste wody Warmii i Mazur i wypływamy na szersze wody. Nasz rejs zakończymy w światowym porcie. I tam pewnie ktoś powtórzy słynne zdanie: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.