img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Longwave Boards

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Longwave Boards

Historia marki LONGWAVE Boards zaczeła się od pasji do surfingu i sportowego stylu życia. Twórca marki Tomasz Michalski początkowo tworzył deski po godzinach pracy, w zaciszu domowego garażu. Z każdą kolejną deską jego wizja zyskiwała coraz realniejsze kształty. W rezultacie kilkuletniej pracy powstał nowy rodzaj deski wyposażony w autorskie mechanizmy, dzięki którym surfing wypłynie na szerokie wody i stanie się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu.

LONGWAVE Boards zajmuje się przede wszystkim produkcją autorskiego opatentowanego mechanizmu w deskach bambusowych. Celem marki było stworzenie produktu, który jak najdokładniej odwzorowuje surfing na lądzie oraz możliwość swobodnego, przemieszczania się na desce w warunkach miejskich. LONGWAVE Boards to zespół ludzi, który łączy jedno - pasja do surfingu i aktywnego trybu życia. Kolejnym krokiem w rozwoju jest ekspansja na światowe rynki.

Złap i wskocz z nami na fale! Zapisz się do newslettera. Bądź pierwszy, który dowie się o możliwości inwestycji!