Legionovia S.A.

W siatkówce młodzieżowej wyznaczamy trendy. Rok po objęciu funkcji prezesa naszej akademii przez Konrada Ciejkę rozpoczęło się trwające do dziś pasmo sukcesów z dziesięcioma tytułami Mistrza Polski wywalczonymi w ciągu pięciu lat na czele.

Siatkarki Legionovii jako pierwsze w historii polskiej siatkówki wywalczyły tytuł Mistrzyń Polski Juniorek pięć razy z rzędu. Równie wielkim wyczynem było też bezprecedensowe sięgnięcie po Mistrzostwo Polski w trzech kategoriach wiekowych w tym samym roku!

To w naszym klubie na parkietach ekstraklasy debiutowały obecne kadrowiczki: Malwina Smarzek, Aleksandra Wójcik i Klaudia Alagierska.

Od siedmiu lat nasz seniorski zespół występuje w siatkarskiej ekstraklasie. Dziś do DPD Legionovii dołączają gwiazdy, jak trener Alessandro Chiappini, czy reprezentantki swoich krajów: Tokarska, Łukasik, Strantzali i inne.

Dzięki Twojej inwestycji stworzymy naszej młodzieży warunki, które pozwolą jej na osiągnięcie poziomu otwierającego drzwi do debiutu w ekstraklasie. Potęgę seniorskiej ekipy DPD Legionovii zbudujemy na swoich wychowankach – naszych dziewczynach!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.