img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Legionovia S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Legionovia S.A.

W siatkówce młodzieżowej wyznaczamy trendy. Rok po objęciu funkcji prezesa naszej akademii przez Konrada Ciejkę rozpoczęło się trwające do dziś pasmo sukcesów z dziesięcioma tytułami Mistrza Polski wywalczonymi w ciągu pięciu lat na czele.

Siatkarki Legionovii jako pierwsze w historii polskiej siatkówki wywalczyły tytuł Mistrzyń Polski Juniorek pięć razy z rzędu. Równie wielkim wyczynem było też bezprecedensowe sięgnięcie po Mistrzostwo Polski w trzech kategoriach wiekowych w tym samym roku!

To w naszym klubie na parkietach ekstraklasy debiutowały obecne kadrowiczki: Malwina Smarzek, Aleksandra Wójcik i Klaudia Alagierska.

Od siedmiu lat nasz seniorski zespół występuje w siatkarskiej ekstraklasie. Dziś do DPD Legionovii dołączają gwiazdy, jak trener Alessandro Chiappini, czy reprezentantki swoich krajów: Tokarska, Łukasik, Strantzali i inne.

Dzięki Twojej inwestycji stworzymy naszej młodzieży warunki, które pozwolą jej na osiągnięcie poziomu otwierającego drzwi do debiutu w ekstraklasie. Potęgę seniorskiej ekipy DPD Legionovii zbudujemy na swoich wychowankach – naszych dziewczynach!