Konopie.pl S.A.

property

Zielona rewolucja trwa. Zmienia się podejście użytkowników, zmienia się prawo. Nie przegap swojego przystanku, na którym złapiesz pociąg z napisem „Konopie.pl”. Dołóż z nami do pieca i rozpędźmy skład, by parł jak taran!

Zostań współtwórcą marki Konopie.pl – platformy tworzonej przez pasjonatów z myślą o wszystkich osobach, które chcą korzystać z dobrodziejstw tych niesamowitych roślin. W ramach rozbudowanej platformy sprzedażowej każdy znajdzie coś dla siebie. Od olejków i wyrobów medycznych, przez odzież i akcesoria, po produkty budowlane. Naszym celem jest zebranie ofert z całego rynku konopi. Wiedzę już mamy. Potrzebujemy więcej pary!

Zaciągnij się… do naszej Ekipy i zbuduj potęgę Konopie.pl S.A.!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.