img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w JCK S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

JCK S.A.

JCK S.A. jako importer pojazdów używanych, który od kilku lat dynamicznie rozwija sprzedaż internetową w oparciu o swoją obecność w niemieckiej organizacji handlu używanymi pojazdami bvfk.de oraz dodatkowo dysponuje wiedzą i doświadczeniem w rozwoju sprzedaży, szczególnie w oparciu o wykorzystanie nowych technologii handlu on-line.

Klienci pokochali ten rodzaj zakupu pojazdu, ponieważ dzięki niemu otrzymują gwarancję zgodności opisu pojazdu z pojazdem dostarczonym do nich. Nie podróżują, nie ryzykują, wybierają z szerokiego wachlarza ofert, aby w końcowym efekcie za swoje pieniądze otrzymać po prostu więcej pojazdu. Marża JCK jest jasno podana i przejrzysta, proces jest czytelny i z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Klienta. Dodatkowo pomagamy finansować, leasingować pojazdu z zagranicy. Posiadamy własne zaplecze organizacyjne i techniczne w Niemczech i Czechach również. Oferujemy w Polsce sprawne dostawy aut z terenu większości krajów Europy. Zapewniam również we współpracy z siecią warsztatów serwis kupowanych od nas pojazdów na terenie całej Polski oraz możliwość odbioru w wybranych warsztatach blisko Klienta. Zapewniam sieć warsztatów na terenie Polski dla naszych Klientów aby mogli dbać o swoje auta, które u nas kupili

Jesteśmy zatem doradczo-logistyczno-finansującą organizacją, która działa z misją poprawy polskiego rynku pojazdów używanych. Inwestując w nas zmieniasz świat tak samo jak zrobiło to już setki naszych Klientów, którzy kupili swoje auta on-line. W sumie wartość sprzedanych samochodów to już ponad 15.000.000 złotych. (stan na marzec 2020 roku)

Kolejne cele inwestycyjne chcemy realizować ze społecznością inwestorów. Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji!