img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w IT-Leaders

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

IT-Leaders

Działając od wielu lat w branży rekrutacyjnej już jakiś czas temu zauważyliśmy lukę na polskim rynku pracy w sektorze IT. Ta branża odwraca klasyczne role w relacji Kandydat-Rekruter, a znalezienie odpowiedniego kandydata jest drogie i czasochłonne. Doświadczeni specjaliści IT rzadko zaglądają na portale pracy, a trudność w identyfikacji kandydata w sieci sprawia, że tradycyjne procesy rekrutacyjne przestały wystarczać. Firmy mają problem z zapełnieniem wakatu, tracąc codziennie szansę na zwiększenie dochodów. Zaczęliśmy myśleć o rozwiązaniu, które przełamie ten impas. Tak powstała platforma IT-Leaders. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego stworzyliśmy zaawansowane technologicznie narzędzie, które pozwala realnie skrócić wielotygodniowy proces rekrutacji do kilku lub kilkunastu dni, nie obniżając przy tym jakości całego procesu.

IT-Leaders to rekrutacyjny Marketplace dedykowany branży IT, który odwraca tradycyjne role Kandydat - Rekruter. Serwis skupia społeczność programistów, testerów, administratorów IT i innych specjalistów sektora nowych technologii. Specjaliści tworzą tu techniczny profil, ustawiają oczekiwania finansowe oraz preferencje dotyczące pracy, a firmy składają im dopasowane oferty. Platforma działa w oparciu o zautomatyzowany proces selekcji, a dzięki wykorzystaniu big data, umożliwia szybki i bezpośredni kontakt z kandydatami.

Naszym celem jest wyjście naprzeciw wyzwaniom rekrutacyjnym firm z branży IT poprzez dostarczenie zaawansowanego technologicznie narzędzia. Jeśli podoba Ci się nasza misja – zapraszamy Cię do wsparcia naszych działań i dalszego rozwoju platformy IT-Leaders.