img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w PORA NA POLA S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

PORA NA POLA S.A.

Większość z nas bardzo rzadko ma okazję poczuć smak niepasteryzowanego mleka od krowy swobodnie wypasanej, chleba na zakwasie, wędliny wędzonej tradycyjnie czy marchewki z małej uprawy. Część z nas wcale tych smaków nie zna. Dodatkowo nastąpił zanik relacji pomiędzy lokalnymi producentami a konsumentami. Żywność pochodzi z supermarketu i wiemy o jej pochodzeniu tyle, ile jest na etykiecie. A przecież chcemy wiedzieć więcej, wspierać zaufanych producentów, jeść smaczniej i zdrowiej – tylko czy mamy w ogóle możliwość robienia świadomych i jednocześnie szybkich, pasujących do naszego stylu życia zakupów?

Misją PORA NA POLA S.A. jest zapewnienie pełnego nieograniczonego dostępu do wysokiej jakości świeżej żywności od zaufanych rolników i wyselekcjonowanych producentów - pasjonatów. Stworzyliśmy platformę, dzięki której zamawiasz produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie z dostawą do domu.

Pierwsza emisja crowdfundingowa odbyła się w roku 2019 i dzięki zaangażowaniu akcjonariuszy: - potroiliśmy przychody, - powiększyliśmy siatkę zaprzyjaźnionych rolników i producentów, - rozszerzyliśmy zasięg działania na cały kraj!

Teraz pora na innowację. Budujemy pierwszą na świecie platformę subskrypcyjną do zamówień tradycyjnej żywności z wbudowanym inteligentnym algorytmem predykcji koszyka rozpoznającym potrzeby zakupowe klienta, umożliwiając tym samym każdemu ciągły dostęp do dobrej jakości jedzenia, bez konieczności nawet pamiętania o robieniu zakupów. Jesteśmy przekonani, że tak właśnie wygląda przyszłość zakupów spożywczych. Przyszłość którą projektujemy już teraz.

Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o ponownej możliwości zainwestowania w PORA NA POLA S.A. Damy znać, gdy nadejdzie już pora!