Infinitum Brewing

property

Infinitum Brewing to unikalny projekt na skalę światową tworzony przez grono nietuzinkowych ludzi mających za sobą sukcesy w branży alkoholowej. Jego celem jest tworzenie ponadprzeciętnych, kolekcjonerskich alkoholi wychodzących poza kanon jakości i powszechności.

Ich debiutancki trunek, piwo „American Barley Wine”, pojawiło się w październiku 2019 roku, a już w listopadzie wygrało jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piwowarskich świata, International Beer Cup w Japonii. Obecnie spółka szykuje się do poszerzenie grona wspólników i budowy swojej unikalnej instalacji browarniczej.

Jeśli chcesz wspólnie z nami tworzyć legendarne trunki znane na całym Świecie - zostaw adres e-mail aby dowiedzieć się o ofercie jako pierwszy.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.