img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Illuminar

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Illuminar

Polska jest jednym z najbardziej rozwiniętych rynków esportu na świecie, lecz wciąż brakuje nam pewnych rozwiązań, szeroko dostępnych za granicą. Branża gier video bardzo szybko rośnie, a już teraz jest warta więcej niż filmowa i muzyczna łącznie. Popularność najlepszych zawodników, czy drużyn dorównuje tradycyjnym sportowcom.

Illuminar to czołowy polski klub esportowy, który w swojej długoletniej historii wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski i z sukcesami reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, tworzymy esport w Polsce od kilkunastu lat.

Arena Illuminar zapewni rozrywkę, edukacje i możliwosci treningu zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom. Będzie to wyjątkowe miejsce na mapie nie tylko Warszawy, ale i całej Polski. Arena Illuminar będzie miejscem dla każdego fana gier video - od początkującego gracza, do profesjonalisty. Ważni dla nas są również rodzice i ich dzieci, dla których najważniejsze będą funkcje edukacyjne areny, pozwalające zrozumiec fenomen i zjawisko esportu całym rodzinom, jak również turystom.

Dołącz do globalnego trendu, który opanowuje świat! Damy Wam możliwość zostania częścią jednego z największych projektów esportowych i gamingowych w Polsce. Więcej informacji już wkrótce.