Happy Pack

property

Branża:

Nowe technologie dla branży kurierskiej

CEO:

Rafał Moryto

Rozpoczęcie działalności:

2020

Wzrost zakupów online i rozwój e-commers powodują, że kurierzy nie nadążają z realizacją, a klienci czekają w nieskończoność. Brak parkingów, nieobecność adresatów, nieterminowość dostaw, negatywne emocje - to już przeszłość!

Nasza sieć pozwala przekierować paczkę i odebrać ją w dowolnym czasie czego efektem jest usatysfakcjonowany klient, zadowolony kurier, a zatem zmniejszona emisja Co2. Nasze punkty to "paczko-maty" z obsługą osobową, gdzie możesz pakować, nadawać i odbierać. Tu uzyskasz poradę jak lub czym wysyłać - mamy pełen wybór firm kurierskich.

Potrzebujemy Ciebie i Twojej inwestycji aby nasze punkty były popularne jak Poczta i ogólnodostępne. 5 tys. punktów w 5 lat - mamy na to sposób. Zapraszamy!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.