Food Holding Poland

W ciągu 9 lat działalności stworzyliśmy prężnie działającą sieć 30 restauracji franczyzowych: 7 restauracji specjalizujących się w kuchni amerykańskiej 7 Street – Bar & Grill,12 slowfoodowych lokali Meet & Fit – Slow Food oraz 11 punktów Woody’s – Premium Burgers specjalizujących się w burgerach klasy premium działających w tym momencie w formacie dark resturant.

Codziennie przekonujemy setki gości, że fast food to niekoniecznie musi być junk food. Naszą kuchnię opieramy na składnikach wysokiej jakości, a każdy z naszych lokali oferuje wybór starannie przygotowanych dań wegańskich.

Już dziś mamy funkcjonujący, atrakcyjny model biznesowy. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom organizacyjnym i technicznym jest atrakcyjny dla franczyzobiorców i skalowalny.

Naszym celem jest zbudowanie dużej sieci lokali, pokrywających wszystkie obszary rynku fast food. Do istniejących obecnie 3 sieci (kuchnia amerykańska, slow food i burgery premium) w tym roku dołączą kolejne 3 - sieć pizzerii, sieć lokali oferujących jakościowy kebab oraz sieć lokali z kurczakiem panierowanym. Tak samo jak teraz funkcjonujące lokale, tak i lokale nowych sieci będą oferowały szeroki wybór wegańskich odpowiedników znanych i popularnych dań. Czyli zjemy tutaj zarówno mięsne warianty jak i w 100% roślinne warianty znanych i lubianych dań czyli pizz wegańskich, kebabów wegańskich, „kurczaka” wegańskiego oraz burgerów wegańskich, które już teraz zostały uznane za jedne z lepszych w Polsce. Receptury i technologię roślinnych zamienników mięsa mamy już opracowaną i przetestowaną z producentami.

Brzmi jak dobry biznes? A może zawsze marzyłeś lub marzyłaś o otworzeniu własnej restauracji? Nie musisz umieć gotować, już niedługo będziesz mieć możliwość dołączenia do nas jako współwłaściciel.

Zapisz się do newslettera, aby być wśród pierwszych osób, które dowiedzą się o możliwości zainwestowania w Food Holding Poland S.A.!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.