img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Fermentor S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Fermentor S.A.

W Polsce marnujemy ponad 9 mln ton żywności rocznie, z czego: 6,6 mln ton odpadów w procesach produkcyjnych. Ponad 2 mln ton w gospodarstwach domowych. Te odpady zawierają znaczne pokłady energii. Z rocznego zbioru zmarnowanej żywności w Polsce można otrzymać 1.100.000 tys m3 gazu ziemnego. My mamy pomysł, który pomoże nam wykorzystać ten potencjał.

Przedstawiamy urządzenie do prowadzenia procesu fermentacji beztlenowej które jest innowacyjne w skali światowej– jest skalowalny wielkości dostosowanej do potrzeb użytkownika. Jest dostosowany do ujemnych temperatur otoczenia. Pozwala na produkcję metanu ewentualni produkcję energii elektrycznej, oraz co ekologiczny nawóz - kompost. Nasz Produkt przeznaczony jest dla gospodarstwach domowych, restauracji, sklepów, hoteli, oraz w gospodarstw rolniczych do przetwarzania odpadów produkcyjnych.

Objętość pojedynczego reaktora fermentacyjnego to 3m3. Zestaw możemy dopasować do potrzeb przerobowych odbiorcy. Podstawowa jednostka 3 metrowy fermentor może przetworzyć do 150 kg odpadów biologicznych dziennie dając 10–12 m3 gazu i 20kWh energii elektrycznej. Kontenery możemy zestawiać w większe jednostki na zasadzie "klocków lego".

Razem z nami możesz ratować świat każdego dnia, ograniczając emisję szkodliwego metanu do atmosfery. Inwestując w nasz produkt, inwestujesz w realnie lepszą przyszłość dla siebie, twojej rodziny i całej planety. Zapisz się na newsletter, a już wkrótce dowiesz się o możliwości zainwestowania w naszą spółkę.