Fast Energy Polska Sp. z o.o.

property

CEO:

Kamil Naskręt

Rozpoczęcie działalności:

Listopad 2021

Jesteśmy jedyną w Polsce siecią stacji z mobilnymi powerbankami obsługiwaną za pomocą aplikacji mobilnej. Sieć posiada ponad 2000 punktów w 4 krajach, w tym na samym rynku Polskim od marca 2022 zostało rozstawione ponad 250 stacji. Nasza aplikacja oraz gęsta sieć pozwala na proste znalezienie stacji w okolicy. Następnie skanujemy kod QR i pobieramy powerbank, który oddamy w jakiejkolwiek innej stacji Fast Energy.

Niebezpiecznie niski poziom baterii i brak w pobliżu ładowarki lub powerbanka jest problemem, który spotyka na co dzień coraz większa liczba osób na całym świecie. Sprzyja temu niesamowicie szybka cyfryzacja społeczeństwa i fakt, że telefon stał się dla wielu z nas komputerem, telewizorem, portfelem, a nawet książką jednocześnie, czyli urządzeniem stale goszczącym w naszym życiu.

Od początku marca w samej Polsce prawie 14 000 osób zainteresowało się usługą Fast Energy i pobrało aplikacje, a aż 3400 klientów podpięło kartę kredytową i wykonało swój pierwszy wynajem. Do końca 2023 roku planujemy aby nasz produkt i marka były rozpoznawalne w całej Polsce i nie tylko.

Zostań współtwórcą marki Fast Energy i wspólnie uratujmy nie tylko Nasze plany ale również planetę.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.