Agencja Reklamowa Expansa

To historia 25 lat wzorcowego i organicznego rozwoju Firmy od przysłowiowego i dosłownego zera. To historia ludzi których pasja, upór, pracowitość i wytrwałość zostały nagrodzone i których trud zaowocował stworzeniem silnego, mocno zakorzenionego w gospodarce podmiotu.

Dzisiaj Agencja Reklamowa Expansa to sprawdzony PARTNER w reklamie dla liderów gospodarki. Firm, dla których jakość i terminowość usług są wartościami nadrzędnymi, nienegocjowanymi i oczywistymi.  Wśród naszych wyśmienitych i wiernych klientów jest ogólnopolska sieć Galerii FACTORY,  Volkswagen Poznań, AGATA Meble, Największy w Polsce Developer ECHO Investment, Lidl, Monday Development i wiele, wiele innych, często małych lokalnych podmiotów.

Ćwierćwiecze Firmy to niewątpliwie powód do dumy, radości i świętowania, ale to także, a może przede wszystkim, to wielkie wyzwanie. To moment zwrotny w którym konieczne jest stworzenie jasnej i przejrzystej wizji na kolejne lata.

Uwzględniając zdobyte doświadczenie i potencjał nowoczesnego parku maszynowego, zdecydowaliśmy się wdrożyć dodatkową gałąź usług jaką jest projektowanie i produkcja spersonalizowanych elementów wystroju wnętrz.

Poprzez integrację oferty z bankiem 10 milionów fotografii, zaspokajamy oczekiwania najbardziej wybrednych klientów i produkujemy unikalne, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz. Nasze nowoczesne plotery UV drukują grafikę na każdym podłożu. Papierze, płótnie, betonie, szkle czy drewnie. Tu ogranicza nas tylko wybrania.

Mamy know how, urządzenia, budujemy struktury sprzedaży. Zapraszamy! Dołącz do nas i wejdź z nami w nowe ćwierćwiecze.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.