img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Agencja Reklamowa Expansa

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Agencja Reklamowa Expansa

To historia 25 lat wzorcowego i organicznego rozwoju Firmy od przysłowiowego i dosłownego zera. To historia ludzi których pasja, upór, pracowitość i wytrwałość zostały nagrodzone i których trud zaowocował stworzeniem silnego, mocno zakorzenionego w gospodarce podmiotu.

Dzisiaj Agencja Reklamowa Expansa to sprawdzony PARTNER w reklamie dla liderów gospodarki. Firm, dla których jakość i terminowość usług są wartościami nadrzędnymi, nienegocjowanymi i oczywistymi.  Wśród naszych wyśmienitych i wiernych klientów jest ogólnopolska sieć Galerii FACTORY,  Volkswagen Poznań, AGATA Meble, Największy w Polsce Developer ECHO Investment, Lidl, Monday Development i wiele, wiele innych, często małych lokalnych podmiotów.

Ćwierćwiecze Firmy to niewątpliwie powód do dumy, radości i świętowania, ale to także, a może przede wszystkim, to wielkie wyzwanie. To moment zwrotny w którym konieczne jest stworzenie jasnej i przejrzystej wizji na kolejne lata.

Uwzględniając zdobyte doświadczenie i potencjał nowoczesnego parku maszynowego, zdecydowaliśmy się wdrożyć dodatkową gałąź usług jaką jest projektowanie i produkcja spersonalizowanych elementów wystroju wnętrz.

Poprzez integrację oferty z bankiem 10 milionów fotografii, zaspokajamy oczekiwania najbardziej wybrednych klientów i produkujemy unikalne, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz. Nasze nowoczesne plotery UV drukują grafikę na każdym podłożu. Papierze, płótnie, betonie, szkle czy drewnie. Tu ogranicza nas tylko wybrania.

Mamy know how, urządzenia, budujemy struktury sprzedaży. Zapraszamy! Dołącz do nas i wejdź z nami w nowe ćwierćwiecze.