img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Evil Steakhouse

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Evil Steakhouse

Evil Steakhouse rozpoczął swoją historię od małego, 50m2 lokalu w 2013 roku. Zaledwie sześć lat później możemy podziwiać rozpoznawalny w całej Polsce i unikalny brand, z restauracjami w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie o łącznej powierzchni 2500m2. Na tym jednak nie koniec - spółka ma apetyt na więcej, przygotowując się do ekspansji zagranicznej.

Stawiając przede wszystkim na jakość a nie ilość, Piotr ‘Timi’ Piotrowski zmienił spojrzenie Polaków na steki. Soczyste, pełne smaku, delikatne na tyle, że można je kroić drugą stroną noża. Firma została również doceniona za swój catering na galach znanych marek.

Dostarczanie niepowtarzalnego smaku wołowiny (i strusia!) to tylko część ambicji firmy. Evil SteakHouse posiada swoją własną kawę, 3 rodzaje piwa a także produkuje odzież sportową i damska bieliznę. Poza współpracą z szeroką gamą mediów firma posiada kilka partnerstw strategicznych i wspiera 46 polskich sportowców, będących ambasadorami Evil Steakhouse.

Inwestując, dołączasz do unikalnej marki, która ma potencjał na rozwój międzynarodowy i multi-branżowy.