img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Ere Inwestycje S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ere Inwestycje S.A.

Jeśli choć raz byłeś uczestnikiem kolizji samochodowej z pewnością zetknąłeś się z barierą jaką stawiają ubezpieczyciele w Polsce. Na nic reklamacje i odwołania dostajesz tyle ile oni chcą dać.

Nasi prawnicy wyrównują Twoje szanse - w sądzie jesteśmy tak samo silni, jak ubezpieczyciel. Udowadniamy przed sądem, że ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie. Przeprowadziliśmy ponad tysiąc spraw-żadnych przegranych! Ponad tysiąc zadowolonych Klientów, którzy otrzymali dodatkowe odszkodowanie, którego nie chciał wypłacić im ubezpieczyciel!

W Polsce wydarza się prawie milion kolizji na polskich drogach i tyle samo spornych spraw rocznie “poszkodowany kontra ubezpieczyciel”. Windykujemy najbogatszych dłużników na świecie-Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które na obsłudze tych spraw zarabiają olbrzymie pieniądze.

Chcemy się rozwijać, ponieważ wierzymy, że jesteśmy w stanie stać się największą firmą w swojej branży. Kolejne cele inwestycyjne chcemy zrealizować ze społecznością inwestorów. Zainteresowany? Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości zainwestowania w naszą spółkę!