Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów których poinformujemy o możliwości inwestycji w Elimen

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Elimen

Swoją historię zaczęliśmy kilkanaście lat temu od przebudowy samochodów spalinowych na elektryczne. Od tego czasu konsekwentnie pracujemy nad ulepszeniem technologii, która dziś jest największą wartością brand’u Elimen i ma szanse na stanie się potentatem w dziedzinie elektrotechnologii. Jesteśmy producentem technologii napędu elektrycznego, systemów zarządzania baterią oraz dedykowanych systemów ładowania, dodatkowo wszystkie stworzone przez nas komponenty komercjalizujemy na skale światową.

Opracowaną przez nas technologie zastosowaliśmy do stworzenia samochodu do sektora logistycznego na przejazd „ostatniej mili" oraz samochodu do electric rallycross’u. Pomysły, które już są na etapie wykonanych prototypów, to również elektryczny gokart wodny, czy stuningowany kultowy pojazd 3-kołowy, CityEl.

Naszą technologię rozwijamy każdego dnia.

Dziś proponujemy Ci inwestycję w technologię przyszłości! Stań się częścią naszego zespołu!