Elfland S.A.

Rynek potrzebuje lokalnych atrakcji turystycznych. Aktualny kryzys i brak możliwości wyjazdu za granicę pokazuje że polski rynek wciąż jest nienasycony jeśli chodzi o miejsca rozrywki. Park Elfland oferuje zabawę dla całej rodziny i idealnie wypełnia lukę na rynku, szczególnie w województwie wielkopolskim, gdzie zlokalizowany będzie nasz park.

Zapraszamy do zbudowania wraz z nami magicznego świata, który będzie opierał się na zasadach ekologii i własnej produkcji obiektów rozrywki w parku ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości. Elfland to nowy standard rozrywki polskich rodzin, połączony z tradycją produkcji. Razem możemy sprawić, że nasza rzeczywistość będzie trochę bardziej magiczna - zapraszamy do inwestycji!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.