EFMMA

Naszym celem jest zbudowanie organizacji, która będzie dostarczać rozrywkę i emocje na najwyższym poziomie w sporcie, który kochamy – MMA.

Globalna popularność MMA rozpoczęła się w latach 90. wraz z rozwojem organizacji UFC w Stanach Zjednoczonych. W Polsce ta dyscyplina bije co roku rekordy oglądalności. Obecnie kibice na całym świecie zasiadają przed ekranami telewizorów i komputerów i z wypiekami oglądają zacięte walki.

Tworzymy świetną, zgraną ekipę ludzi z pasją i doświadczeniem. Stawiamy na starcia najlepszych polskich zawodników z ich europejskimi odpowiednikami. Jako pierwsi wprowadzimy możliwość współtworzenia karty walk przez naszych inwestorów, co przyczyni się do pasjonujących widowisk sportowych.

Dołącz do nas!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.