Dharma P.S.A.

Branża:

Przestrzeń i wydarzenia dla kobiet

CEO:

Izabela Górska

Data założenia:

sierpień 2021

Dlaczego powstaje to miejsce. Kobiety są niesamowite, pełnią wiele ważnych ról życiowych i przechodzą przez wiele trudnych etapów. Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak inna kobieta. Od zarania dziejów wraz z siostrami, mamami budowałyśmy wspierającą się społeczność, przekazującą między sobą doświadczenia. My kobiety, potrzebujemy “stada” do tego, by czuć się akceptowane, szczęśliwe i silne. Szczególnie teraz, w świecie, w którym często bliskich mamy daleko. Tak powstała koncepcja, by stworzyć fizyczne miejsce, które ma akcelerować potencjał kobiet. Nazwałam je Dharma, aby symbolizowało etapy życia i holistyczny rozwój, do którego dąży każda kobieta.

Dharma to unikatowy koncept biznesowy z ważną misją społeczną. Został opracowany przez Izabelę Górską, która przez ostatnie 9 lat współtworzyła z sukcesem 2 największe przestrzenie coworkingowe w Warszawie (CIC Warsaw i AIP Business Link). Teraz chce stworzyć projekt dedykowany kobietom. Za projektem stoją również dwie doświadczone życiowo i biznesowo inwestorki. Teraz chcą zaprosić, kolejne osoby, które włączą się w ten społecznościowy ruch i stworzą wyjątkowe miejsce i platformę współpracy.

Pierwszym etapem strategii biznesowej jest utworzenie fizycznej przestrzeni. Powstanie ona na warszawskim Żoliborzu. Zakłada zbudowanie klubowej kawiarni, showroomu marek, oferujących produkty tworzone przez kobiety dla innych kobiet oraz przestrzeni warsztatowej. Model biznesowy w pierwszej fazie oparty jest o sprzedaż abonamentów, produktów i usług dedykowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesu. Dzięki wykorzystaniu doświadczeń zespołu został opracowany model, który czyni go odpornym na wahania związane m.in. z pandemią. Przez ostatnie 3 miesiące różne koncepcje produktowe były testowane na grupie kilkuset kobiet, a ich opinie i sugestie zostały wykorzystane do stworzenia finalnej oferty.

Długofalowa strategia rozwoju: Druga faza strategii biznesowej (wciąż toczą się prace nad finalnym planem) zakłada rozwój wirtualnej społeczności, sklepu on-line oraz inkubowanie i akcelerowanie projektów tworzonych przez kobiety. Trzecia faza strategii biznesowej zakłada opracowanie skalowalnego modelu w kierunku tworzenia sieci lokalnych miejsc oraz ogólnopolskiej społeczności.

Biznes związany z usługami dla kobiet jest olbrzymi. Chcemy by Dharma stała się zaufanym miejscem, które pomaga znaleźć najbardziej wartościowe usługi i produkty.

Dlaczego equity crowdfunding: Miejsca takie jak Dharma to biznes oparty o społeczność. Kampania cowdfoudingowa stanowi ważny element promocji i zaproszenia szerokiego grona kobiet do współpracy. Projekt, dzięki doświadczeniu i kontaktom założycielki oraz dwóch pierwszych inwestorkom ma zapewniony dostęp do niezbędnych zasobów, by się rozwijać, więc zarówno kwota, jak i forma jest symboliczna. Dodatkowo będzie to pierwsza kampania equity crowdfundingowa w ramach Prostej Spółki Akcyjnej, dodatkowo prowadzona przez kobietę.

Zapisz się już dziś by śledzić rozwój projektu.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.