img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w CSTORE

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

CSTORE

W CStore dostrzegamy potencjał rozwoju rynku e -commerce w Polsce i na świecie oraz jego znaczenie dla rozwoju biznesu. Przez szesnaście lat zrealizowaliśmy ponad 700 projektów. Współpracujemy z największymi korporacjami na świecie oferując skalowalne i niezawodne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży internetowej i automatyzacji procesów w kanale B2B oraz B2C.

Od wielu lat z naszych rozwiązań korzysta m.in. Sklepbaterie.pl, którego sklep internetowy generuje obrót na poziomie kilkunastu milionów miesięcznie. Dostarczamy platformę B2B do obsługi sprzedaży hurtowej w Polsce dla Cargill, koncernu, który zatrudnia 160 tys osób. Dzięki naszym rozwiązaniom Calypso obsługuje przez swój sklep internetowy ponad 7000 transakcji dziennie w pełni automatycznie.

Kryzys wywołany pandemią Covid-19 pokazał jak ważne dla funkcjonowania biznesu jest prowadzenie sprzedaży internetowej. Jako CStore dostrzegamy tą potrzebę i pomagamy ją zrealizować.

Chcemy się rozwijać, aby dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania wspierające ich biznes. Kolejne cele inwestycyjne planujemy zrealizować dzięki equity crowdfundingowi. Szukamy ludzi, którzy zainwestują w naszą spółkę. Chcesz poznać więcej informacji na temat naszego nowego projektu? Zapisz się na newsletter.