img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Concept4You

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Concept4You

Nie musisz kupować samochodu, żeby zarabiać na jego wynajmie. Obecnie na rynku leasingowym i kredytowym wnioski często spotykają się z odmową. W dobie biznesowych porażek, bików czy krd, gdzie przedsiębiorca jest za każdym razem ograniczany przez procedury, kontrole i wymogi nie do spełnienia. Banki mają swoje procedury - przejście przez cały proces jest długotrwałe i wymaga zaangażowania - a czas to pieniądz. Dlatego rozwiązaniem jest Społecznościowy Fundusz Leasingowy.

Świat się zmienia, niebawem nie będziemy potrzebowali własnej kosiarki, wiertarki czy przyczepy kempingowej, żeby używać ich raz na miesiąc albo rok - dążymy do współdzielenia dóbr. Tak już się dzieje w świecie towarów luksusowych. Wystarczy płacić miesięczną ratę, aby jeździć na przykład wymarzonym samochodem, latać helikopterem czy pływać katamaranem.