Beverly Medical Clinic

property

Branża:

Medycyna estetyczna

CEO:

Zuzanna Gunia

Rozpoczęcie działalności:

2022

Beverly Aesthetic Clinic to więcej niż klinika medycyny estetycznej. Ważnym aspektem funkcjonowania biznesu jest także wymiar emocjonalny, jaki oferuje swoim Klientom. Wychodząc z założenia, że każdy zasługuje na luksus odcięcia się, relaksu i zapomnienia, dbamy o to, aby zbudować zaangażowaną społeczność wokół naszego miejsca. Będąc pacjentem kliniki staniesz się przede wszystkim członkiem klubu osób, które wyznają podobne wartości, dbają o tożsame aspekty życia i żyją w zgodzie z własnymi pragnieniami, a nie z góry ustalonymi schematami.

Beverly Clinic oferuje dla Ciebie bycie nie tylko Klientem/Klientką. Będziesz przede wszystkim AKCJONARIUSZEM kliniki. Będziesz aktywnym członkiem społeczności Beverly, będziesz osiągać dodatkowe, kapitałowe korzyści z bycia zarówno Klientem, jak i WSPÓŁWŁAŚCICIELEM.

 

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.