img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Balticus

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Balticus

Polska dla wielu jest ostatnim miejscem na mapie zegarkowego świata, o którym można pomyśleć, że powstają tu wysokiej jakości zegarki. Balticus to niezależna polska marka z Pomorza, produkująca zegarki, o wyróżniającym się designie cenionym przez znawców.

Nasze czasomierze nie tylko pokazują czas, to dodatkowa funkcja zegarków Balticus. Nasze zegarki to temat do rozmów i dyskusji. One przyciągają wzrok, zbliżają ludzi, intrygują i wzbudzają emocje.

Jednym słowem oferują właścicielowi wszystko to, czego nie mają masowe produkty. W ciągu 5 lat od zera zbudowaliśmy stabilną i dynamicznie rozwijającą się markę.

Balticus to także współpraca z PGNiG Superligą Piłki Ręcznej i Polskim Związkiem Hokeja na Trawie. Nasza marka jest oficjalnym partnerem ligi damskiej oraz męskiej w obu tych dyscyplinach.

Inwestując w markę Balticus, automatycznie stajesz się jej ambasadorem, masz realny wpływ na jej rozwój.

Wspólnie z nami buduj globalną markę zegarków Balticus.

Zapisz się do newslettera i dowiedz o możliwości zainwestowania w markę Balticus.