Alkoholowe SA

Branża:

dystrybucja alkoholi

Data założenia:

2021

Rynek alkoholowy w Polsce, również w kategorii alkoholi mocnych, ulega premiumizacji. Na kanwie sukcesu browarów rzemieślniczych, powstają mikrodestylarnie, producenci nalewek, ginu, wódek, likierów i okowit, a także małe winnice.

Jak wynika z danych KPMG rynek alkoholi luksusowych w 2020 roku zanotował sprzedaż na poziomie 1,1 mld złotych. Konsumenci coraz chętniej piją mniej, ale za to alkohole jakościowe od kraftowych producentów.

To jest nisza, którą chcemy jako Alkoholowe SA zagospodarować poprzez wykorzystanie dotychczas zdobytego doświadczenia i znajomości rynku zbytu. Zaczynamy od województwa Pomorskiego, aby w kolejnych latach poszerzać sieć dystrybucji, a docelowo także produkować własne alkohole. Poznaj nas lepiej przewijając niżej…

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.