• 311 796 zł zebrany kapitał
 • Projekt
  zakończony
 • 103 inwestorów
 • 409 968 zł kwota zbiórki
 • 7,06 % procent oferowany
 • 54,00 zł cena akcji serii B
 • 7 592 liczba akcji serii B
 • 08.06.2018 data zakończenia
 • FLEXIBLE model zbiórki

Stara Mleczarnia S.A.

Najwyższa jakość, tradycyjne receptury, surowiec z okolicznych certyfikowanych gospodarstw rolnych i wyjątkowy smak - tak w wielkim skrócie opisać można sery ze Starej Mleczarni na Kaszubach.

W tym jednym z najczystszych regionów Polski - u zbiegu Puszczy Słupskiej i doliny Słupii - działa zakład, którego początki sięgają lat 20. XX wieku. Powstają tam cenione w kraju i zagranicą sery ekologiczne oraz regionalne, które zachwycają niepowtarzalnym smakiem. Produkujemy je z myślą o naszych dzieciach – nie chcemy ich karmić przemysłową żywnością.

Wypracowanie odpowiedniej jakości oraz odpowiednich receptur, które pozwoliły na wyprodukowanie serów w oparciu wyłącznie o naturalne składniki: mleko i kultury bakterii mleczarskich bez jakichkolwiek innych sztucznych dodatków, zajęło nam kilka lat - mówi z dumą Zbigniew Waz.

Już dziś sery ze Starej Mleczarni dostępne są w ogólnopolskich sieciach spożywczych i w sklepach internetowych.
Dzięki Twojemu udziałowi w akcji sieć dystrybucji się poszerzy, a rozbudowa zakładu produkcyjnego i konsekwentne poszerzanie oferty produktowej przyniesie wzrost wartości Twoich akcji!

DODATKOWE KORZYŚCI Z INWESTYCJI

Przede wszystkim zostaniesz udziałowcem Starej Mleczarni - niezwykle tradycyjnego producenta żywności, z konsekwentnie modernizowanym zakładem produkcyjnym na Kaszubach , w Zielinie k. Trzebielina. Tym samym staniesz się członkiem elitarnej grupy udziałowców, będących współwłaścicielami firmy mleczarskiej. W Polsce to prawdziwa rzadkość, bo choć krajowe zakłady mleczarskie to prawdziwi giganci, to jednak próżno ich szukać na GPW. Dodatkowo będziesz mógł się cieszyć szeregiem innych korzyści.

od 1 akcji Od 1 Akcji

Walne zgromadzenie akcjonariuszy

Jako współwłaściciel Starej Mleczarni dostaniesz zaproszenie na coroczne walne zgromadzenie. To będzie najsmaczniejsze walne w tym kraju!

od 25 akcji Od 25 Akcji

Degustacja naszych serów

Zaproszenie na degustację naszych serów, która odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w Warszawie. Będziesz miał niepowtarzalną okazję spróbowania sera, w którym zaklęty jest smak kaszubskiej łąki. Sery najlepiej smakują z winem…

Otrzymasz również zaproszenie na Walne zgromadzenie Akcjonariuszy.

od 50 akcji Od 50 Akcji

Wielkanocna paczka serów

Przygotowana specjalnie dla Ciebie paczka naszych pięciu wyselekcjonowanych serów, np.: Jantor, Radomir, Stolem, Dzewus, Kaszubski Chłop.

Otrzymasz również wszystkie poprzednie pakiety nagród.

od 200 akcji Od 200 Akcji

Deska do podawania serów

Otrzymasz od nas spersonalizowaną deskę do serwowania serów sygnowaną logiem Starej Mleczarni. Taka deska to nie tylko estetyczny produkt przydatny w każdej kuchni, ale też doskonały sposób na pochwalenie się byciem współwłaścicielem Starej Mleczarni.

Otrzymasz również wszystkie poprzednie pakiety nagród.

od 500 akcji Od 500 Akcji

Zaproszenie do Starej Mleczarni

Otrzymasz od nas zaproszenie do Starej Mleczarni w Zielinie. Przez jeden dzień będziesz towarzyszyć jednemu z naszych serowarów - poznasz tajniki produkcji serów, zobaczysz jak funkcjonuje zakład, obejrzysz dojrzewalnie i przekonasz się dlaczego nasze sery są tak wyjątkowe.*

Otrzymasz również wszystkie poprzednie pakiety nagród.

*Zwiedzenie zakładu produkcyjnego wiąże się ze spełnieniem wymagań formalnych - przed wstępem na teren produkcji konieczne jest wykonanie niezbędnych badań.

Nasze Produkty

Produkujemy z myślą o naszych dzieciach.

Sery z kaszubskiej Starej Mleczarni wytwarzane są wyłącznie metodami tradycyjnymi. Swój niepowtarzalny bukiet smakowy uzyskują w czasie wielotygodniowej pielęgnacji w niemal 100-letnich podziemnych dojrzewalniach, wyposażonych w nowoczesne systemy monitorowania temperatury i wilgotności. Stara Mleczarnia tworzy swoje produkty zgodnie z założeniami craftingu – stawiamy na mistrzów serowarstwa zamiast pełnej mechanizacji i automatyzacji produkcji.

Sery EKO

Kaszubski chłop

Smak tego sera zależy od czasu dojrzewania - im dłuższy tym pikantniejszy. Ten produkt leżakuje cztery miesiące, czemu zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. "Kaszubski chłop" idealnie pasuje do win wytrawnych, wyrazistych, lecz niezbyt ciężkich. Taki duet zapewni wyjątkowe doznania smakowe.

Kaszubski chłopczyk

To kremowy ser dojrzewający wyróżniający się delikatnym smakiem. Powinien też zainteresować piwoszy, bo świetnie pasuje do ciemnego piwa.

Bismarck

Intensywny w smaku, dojrzewający ser półtwardy podpuszczkowy z charakterystycznymi dziurami. Jego nazwa pochodzi od żelaznego kanclerza Niemiec, który wżenił się w kaszubską rodzinę Puttkamerów z gminy, gdzie działa Stara Mleczarnia.

Gouda

Udoskonalony proces dojrzewania sera Gouda gwarantuje wyrazisty zapach i smak, tak charakterystyczny dla tego rodzaju sera.

Grif

Kolejny z naszych wyjątkowych produktów. Należy do serów podpuszczkowych, dojrzewających dwa miesiące.

Edamski

Ten ser to jeden z najbardziej poszukiwanych naszych produktów na półkach sklepowych. Jak wszystkie nasze sery, tak i ten oferujemy w wersji ekologicznej.

Sery regionalne

To sery wysokiej jakości z mleka kaszubskiego, według regionalnych receptur. Konwencjonalne, produkowane wyłącznie z naturalnych składników. W ramach linii Regionalnej Kaszubski Specjał produkujemy sery podpuszczkowe, dojrzewające i długodojrzewające. Są to:

Kaszëbsczi Stolëm
(Kaszubski Olbrzym)

Smak tego sera zależy od czasu dojrzewania, im dłuższy tym pikantniejszy. Nasz produkt leżakuje cztery miesiące i temu zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. Idealnie pasuje do win wytrawnych, wyrazistych, lecz niezbyt ciężkich. W takim duecie wyjątkowe doznania smakowe gwarantowane.

Kaszëbsczi Jantôr
(Kaszubski Bursztyn)

Kaszubski Jantor to twardy ser podpuszczkowy w kształcie cylindra. Wytwarzany tradycyjną metodą z pasteryzowanego mleka krowiego. Przez cały okres dojrzewania ser jest pielęgnowany na suchą skórkę i przed wysyłką powlekany parafiną. Jego smak jest zróżnicowany w zależności od stopnia dojrzałości.

Kaszëbsczi Kaduk
(Kaszubski Kaduk)

Kaszubski Kaduk dojrzewa od 12 do 16 tygodni w klasycznych wilgotnych piwnicach dojrzewalni. W jego smaku możemy doszukać się słodyczy orzechów i aromatu suszonego siana. W jego aromacie wyczujemy wyraźną, ale niedominującą nutę drożdży. Jest ona zróżnicowana w zależności od stopnia dojrzałości.

Kaszëbsczi Dzewùs
(Kaszubska Dziewczynka)

To ser podpuszczkowy typu sałatkowego. Miąższ sera jest miękki i jednolity, z odznaczającą się chropowatą, niezbyt twardą i lekko słoną skórką.

HISTORIA STAREJ MLECZARNI

Tradycja produkcji serów w Zielinie sięga dwudziestolecia międzywojennego. Mimo trudnych doświadczeń XX wieku, zieliński przemysł mleczarski nie przestał funkcjonować. Spadkobiercą serowarskich tradycji została Stara Mleczarnia, która korzystając z dobrodziejstw nowoczesnego zakładu nie rezygnuje jednocześnie z doświadczeń minionych pokoleń.

 • 1928

  Pierwsze wzmianki dotyczące dużego gospodarstwa rolnego w miejscowości Sellin (obecnie Zielin) pochodzą z 1928 roku. Według źródeł to właśnie wtedy powstał zakład zajmujący się głównie produkcją serów dojrzewających z mleka od hodowanych w gospodarstwie krów. Wtedy to zostały zbudowane piwnice zakładu, w których obecnie dojrzewają nasze sery.

 • 1930

  Mleczarnia wraz z gospodarstwem rolnym zmieniła właściciela.

 • 1944

  W związku z przesunięciem linii frontu pod koniec II Wojny Światowej, produkcja w zakładzie została wstrzymana.

 • Po II Wojnie Światowej

  Zakład został przekształcony w zamiejscowy oddział Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Miastku.

 • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Miastku sprzedaje zakład produkcyjny pracownikom mleczarni.

 • 2007

  Uzyskanie przez Starą Mleczarnię certyfikatu produkcji serów ekologicznych.

 • 2013

  W 2013 roku właścicielem zakładu został Zbigniew Waz, który postanowił kontynuować tradycję produkowania zdrowych serów o naturalnym składzie, całkowicie pozbawionych sztucznych dodatków. Już po paru miesiącach ekologiczne produkty Starej Mleczarni trafiły na półki wielu liczących się polskich sklepów.

 • 2016

  Kontynuowanie prac nad wyjątkowymi produktami z linii produktów regionalnych.

  Podpisanie kontraktu o współpracy z kluczowymi partnerami w postaci sieci wielkopowierzchniowych oraz największym dystrybutorem produktów ekologicznych w Polsce.

 • 2017

  Stara Mleczarnia przechodzi audyt jako producent marki prywatnej największej sieci handlowej w Polsce.

Udało nam się zbudować wyjątkowy zespół ludzi, którzy kochają swoją pracę. Kilka lat wspólnie ciężko pracowaliśmy na bezkompromisową jakość naszych produktów, co ostatecznie udało się osiągnąć. Jestem absolutnie przekonany, że w szybkim tempie przełoży się to na społeczność ludzi, która będzie budowana wokół naszych produktów i naszej filozofii, ale również i na zyski dla inwestorów.

- opowiada Zbigniew Waz, prezes Starej Mleczarni.

NASZE OSIĄGNIĘCIA I PLANY

Filozofią Starej Mleczarni jest wspieranie ekologicznego stylu życia, dostarczając na rynek wyjątkowe, pełnowartościowe i możliwie nisko przetworzone produkty – w tym certyfikowane produkty ekologiczne, wytworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego na każdym etapie produkcji. Firma dąży do tego, aby stać się na polskim rynku najbardziej innowacyjnym producentem żywności ekologicznej.

Stara Mleczarnia, choć konsekwentnie pielęgnuje swoją długoletnią tradycję opartą na starych recepturach, już dziś dysponuje zapleczem, które pozwala harmonijnie łączyć tradycję z innowacyjnością.

Przykładem może być rozpoczęty w 2016 roku projekt wdrażania systemu IoT, którego celem było usprawnienie monitorowania temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniach, w których przechowywane są sery. Za pomocą czujników system sprawdza temperaturę w każdym z pomieszczeń, a w razie odchyleń od wyznaczonych zakresów, wysyła powiadomienia do odpowiednich osób. Projekt będzie rozwijany m.in. w celu optymalizacji zużycia energii elektrycznej urządzeń chłodniczych i włączenie do procesu monitoringu urządzeń produkcyjnych.

Dzięki tym wysiłkom sery ze Starej Mleczarni dostępne są zarówno w ogólnopolskich sieciach spożywczych, jak i w sklepach internetowych. W ciągu najbliższych miesięcy ruszy własny sklep internetowy, który pozwoli delektować się serami Starej Mleczarni w każdym zakątku Polski.

Firma swoje sery prezentuje z dumą także na targach i imprezach promujących regionalne bio produkty. Na ubiegłorocznych VII Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem w kategorii "Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego" otrzymała drugą nagrodę za ser "Kaszubski Chłop" – najwyżej oceniony ser z mleka krowiego.

SYTUACJA NA RYNKU

Rynek mleczarski w Polsce od wielu lat stabilnie się rozwija. W ciągu ostatnich kilkunastu lat zanotowano ponad dwukrotny wzrost eksportu serów oraz znaczny wzrost produkcji mleka i produktów pochodzenia mlecznego. Wierzymy, że korzystna sytuacja na rynku wraz z rosnącą popularnością żywności ekologicznej stawiają Starą Mleczarnię na bardzo dobrej pozycji do dalszego rozwoju.

Mimo, że spożycie mleka per capita w Polsce maleje, to branża mleczarska nie zwalnia - w ciągu ostatnich kilkunastu lat notowano niewielkie, lecz stabilne wzrosty produkcji mleka. Jest to spowodowane między innymi rosnącym rynkiem polskich produktów pochodzenia mlecznego takich jak sery, twarogi czy masło. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, że coraz częściej polskie firmy decydują się eksportować swoje produkty na zagraniczne rynki.

Stara Mleczarnia uważnie dobiera surowiec na produkcję swoich serów - współpracujemy jedynie z certyfikowanymi kaszubskimi gospodarstwami, które dostarczają mleko najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że od samego początku produkt powstaje z zachowaniem najwyższych standardów i poszanowaniem środowiska naturalnego.

Źródło: Rocznik Statystyczny Rolnictwa 2016

Źródło: Żywność ekologiczna w Polsce 2017, IMAS International Sp. z o.o.

W ostatnich latach wzrosła świadomość społeczeństwa w kwestii zdrowego żywienia. Polacy coraz częściej wybierają naturalne, nieprzetworzone produkty bez dodatku konserwantów i polepszaczy, które dzięki tradycyjnym metodom wytwarzania charakteryzują się dodatkowo bogatym smakiem.

Znajduje to odzwierciedlenie we wzroście wartości rynku żywności ekologicznej. W 2010 roku rynek żywności EKO wart był 300-350 milionów złotych, natomiast w 2017 roku przybliżona wartość rynku to już 700 milionów złotych. Szacowana globalna wartość tego rynku wynosi już 82 miliardy dolarów i jest to jedna z niewielu branż które co roku notują wzrosty.

Boom w branży EKO zaowocował wzrostem liczby firm zajmujących się produkcją i przetwórstwem ekologicznym. W latach 2004-2015 liczba przetwórców ekologicznych wzrosła ponad dziesięciokrotnie!

Rola Polski jako eksportera na rynku wyrobów mleczarskich umacnia się. Eksport sera i twarogu na przestrzeni lat 2005-2015 wzrósł ponad dwukrotnie, przekraczając 220 tysięcy ton w 2015 roku.

Stara Mleczarnia, dla której ważnym elementem strategii rozwoju jest eksport, stoi dzięki temu na korzystnej pozycji - jest ważnym graczem w dynamicznie rozwijającej się branży.

Wierzymy, że wykorzystamy tę szansę i że Stara Mleczarnia odniesie sukcesy na rynkach zagranicznych. Wyścig o rynek żywności ekologicznej dopiero się zaczyna, a my już zdążyliśmy zająć dobre pozycje startowe. Z Twoją pomocą możemy jeszcze powiększyć tempo naszego rozwoju!

Źródło: Rocznik Statystyczny Rolnictwa 2016

Cele inwestycyjne

Środki pozyskane w drodze emisji otwartej zostaną przeznaczone na inwestycje, które pozwolą na zwiększenie skali produkcji.

Zakup form serowarskich

Nowoczesne formy serowarskie wykorzystują tzw. mikroperforację, czyli odprowadzanie serwatki przy wykorzystaniu miniaturowych kanalików. Ta, do niedawna zupełnie niedostępna, technologia umożliwi zrezygnowanie z wykorzystywania tradycyjnych form serowarskich wymagających wykorzystywania chust serowarskich w procesie prasowania sera.

Pozwoli to na osiągnięcie maksymalnego poziomu higieny, a w efekcie wyższej jakości końcowej produktu.

Modyfikacja serowni i dojrzewalni

W związku z rosnącą sprzedażą serów produkowanych przez Starą Mleczarnię konieczne jest zaadaptowanie pomieszczeń solanek oraz dojrzewalni.

Zakup tradycyjnych drewnianych regałów pozwoli na zwiększenie ilości serów które mogą jednocześnie dojrzewać.

Rozwój sprzedaży

Stara Mleczarnia dostarcza swoje produkty wszystkim tym, którzy cenią sobie zdrową żywność, niezależnie od tego gdzie robią zakupy. W swojej ofercie mamy nie tylko certyfikowane sery ekologiczne, ale również zwykłe sery produkowane tradycyjnymi metodami.
Nasze produkty już dziś dostępne są w dużych marketach. Można znaleźć je w działach z żywnością ekologiczną, obok produktów craftowych oraz w działach nabiałowych. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do tych spośród klientów, którzy zdrowe produkty kupują na co dzień, jako pełnowartościowy dodatek do swojej diety.
Poza sklepami wielkopowierzchniowymi sery Starej Mleczarni dostępne są również w mniejszych sklepach dedykowanych żywności ekologicznej. Zamierzamy utrzymać ten trend i powiększyć ilość sklepów w których można nabyć nasze sery. Już dziś sery pochodzące z Zielina są numerem 1 w dziale nabiału w sieci sklepów Bio Planet.

Poznajmy się

Zbigniew Waz

Prezes Zarządu

Wyznacza kierunki rozwoju zakładu i dba o ich realizację.

Posiada bogate doświadczenie nabyte w branży finansowej. Przez 8 lat pracował w międzynarodowej korporacji o szwajcarskich korzeniach - początkowo jako Training and Development Manager, następnie jako szef działu Szkoleń i Rozwoju, gdzie odpowiadał za transfer wiedzy w organizacji oraz za wdrażanie nowych produktów finansowych i metodyk zwiększających sprzedaż. Przedsiębiorca od blisko 12 lat.

Od ponad 10 lat związany z rynkiem mleczarskim. Początkowo zajmował się konsolidowaniem małych przetwórni mleczarskich, aby umożliwić im dostarczanie produktów do sklepów wielkopowierzchniowych. W 2013 roku został właścicielem Starej Mleczarni. Fan craftowego wytwarzania serów, zwinnych metodyk zarządzania/prowadzenia projektów i CNC.

Tomasz Soroka

Przewodniczący Rady nadzorczej

Przedsiębiorca od 11 lat. Nadzoruje działalność Zakładu od strony inwestorskiej, a także angażuje się w bieżące działania strategiczne.

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy ze startupami działającymi w branży technologicznej. Rozwija projekty od strony biznesowej i software.

Do każdego projektu w którym uczestniczy podchodzi w sposób indywidualny. Do Starej Mleczarni wnosi świeże spojrzenie na branżę mleczarską, dzięki któremu nawet tradycyjny biznes jakim jest produkcja serów może pod względem modelu biznesowego i innowacyjności dorównywać startupom.

Beata Lipka

Główny Serowar i Kierownik Produkcji

Nadzoruje produkcję i kontroluje jakość na każdym etapie produkcji.

Daniel Welzandt

Kierownik Logistyki

Zajmuje się zapewnieniem utrzymania ruchu – w tym zaopatrzeniem i wysyłkami.

Arkadiusz Lipka

Serowar

Odpowiada za obróbkę mleka aż do uzyskania gotowego produktu.

Sabina Janusiewcz

Laborant

Bada mleko oraz wykonuje badania międzyoperacyjne.

Teresa Sicińska

Maślarz

Produkuje jedyne w swoim rodzaju masło z ukwaszanej śmietanki, a także wspiera zespół w bieżących zadaniach.

Lucjan Szyszko

Aparatowy

Zajmuje się przyjęciem mleka, a następnie przygotowaniem go i wydaniem na produkcję.

Bożena Welzandt

Pracownik dojrzewalni

Pielęgnuje sery i dba, żeby w odpowiednim momencie dojrzewania trafiły do konsumpcji.

Stanisława Dadacz

Konfekcja

Odpowiada za porcjowanie sera, a następnie wraz z zespołem przygotowuje go do wysyłki.

Edyta Knyt

Wsparcie administracyjne

Nadzoruje procesy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i księgowością.

Jola Marchewka

Office Manager

Organizuje pracę biura, prowadzi dokumentację firmową, a co najważniejsze odpowiada za to żeby nasi klienci czuli się z nami dobrze.

FAQ

Produkcja ekologiczna to system zarządzania gospodarstwem tak, aby wytwarzanie żywności odbywało się z poszanowaniem środowiska naturalnego i bioróżnorodności. Stosowany jest wysoki standard warunków bytowania zwierząt, a wytwarzanie odbywa się z zastosowaniem naturalnych i tradycyjnych metod.

Żywność ekologiczna jest żywnością produkowaną bez chemicznych środków ochrony roślin i nawozów, bazując na naturalnej żyzności gleby. Zwierzęta pochodzące z gospodarstw ekologicznych mają zapewnione zdrowe warunki oraz karmione są paszą ekologiczną. W procesie produkcji nie stosuje się sztucznych aromatów, barwników i polepszaczy oraz produktów modyfikowanych genetycznie.

Każde gospodarstwo, które chce uzyskać tytuł ekologicznego, musi spełnić rygorystyczne normy określone unijnymi przepisami.

Sery dojrzewające po uformowaniu w kręgi przenoszone są do tzw. dojrzewalni, gdzie w zależności od gatunku leżakują przez okres dochodzący nawet do 2-3 lat. Dzięki temu procesowi, zwanemu dojrzewaniem, zyskują swój unikalny smak i aromat. W zależności od typu sera i czasu leżakowania, może on przyjąć pełne spektrum smaków - od delikatnych i kremowych po intensywne i pikantne. W ich aromacie często da się wyczuć nuty orzechów i drożdży. Te produkowane przez Starą Mleczarnię nie zawierają żadnych sztucznych dodatków - ich jedynymi składnikami jest mleko i kultury bakterii mleczarskich.

Produkty craftowe, zwane niekiedy również rzemieślniczymi, są produktami wyrabianymi przy dużym wykorzystaniu pracy ręcznej i rezygnacji z pełnej automatyzacji procesu na rzecz indywidualnego dopracowania każdego z jego etapów. Charakteryzują się one wykorzystaniem surowców wysokiej jakości i procesów technologicznych, które ze względu na praco- i czasochłonność nie są spotykane w masowej produkcji.

Model craftowy doskonale sprawdził się na rynku piw. Trunki rzemieślnicze, mimo wyższej ceny, cieszą się niesłabnącą popularnością. Z początku dostępne jedynie w wyspecjalizowanych sklepach i niektórych lokalach, dzisiaj mogą być znalezione na półkach większości sklepów i w niemal każdym pubie. Wierzymy, że wybieranie produktów wyrabianych ręcznie to szerszy trend dotyczący nie tylko rynku piw - podobne tendencje da się zauważyć w całej branży spożywczej, ale również w innych dziedzinach. W połączeniu z coraz częstszym wybieraniem produktów BIO i EKO tworzy to na rynku ciekawą niszę, którą Stara Mleczarnia zamierza zagospodarować.

Sery produkowane przez Starą Mleczarnię sygnowane są logiem Ser Farm. Można je kupić w wielkopowierzchniowych marketach oraz w sklepach internetowych, między innymi www.ekosmak.eu, www.freshandeco.pl, www.biogo.pl i www.ekoj.pl.

Jednym z naszych celów jest zbudowanie społeczności ludzi skupionych wokół produkcji wysokogatunkowych serów ekologicznych i szerzej patrząc branży mleczarskiej. Wierzymy w to, że każdy akcjonariusz staje się niejako ambasadorem naszej marki i promuje na polskim rynku nasze produkty, co przekłada się na wzrost wartości Spółki.

Akcja jest papierem wartościowym, który łączy w sobie prawa majątkowe i niemajątkowe, które wynikają z uczestnictwa w spółce akcyjnej.

Tak – do tej pory wiele spółek zrealizowało emisję akcji we współpracy z portalem Beesfund współpracującym z kancelarią prawną, która dba o kwestie formalne. Ważną informacją jest także to, że akcja jest zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego.

Tak – zgodnie z prawem akcje można odsprzedawać dalej wg własnego uznania i własnej wyceny.

Posiadanie akcji nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Raz w roku będziesz otrzymywać od nas zaproszenie na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, na którym obecność nie jest obowiązkowa.

Beesfund.com jako lider crowdfundingu właścicielskiego w Polsce we wspólpracy ze spółkami zorganizował już wiele podobnych akcji. Bardzo ważna z Twojej perspektywy jest informacja, że organizacja akcji jest zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego. Wejdź na www.beesfund.com i zobacz ile polskich projektów już zdobyło kapitał dzięki transformacji w Spółkę Akcyjną i emisji akcji.