PilkaNaHali.pl

Projekt
zakończony

22

wspierających

Sport

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
12.27%
1840.0000 / 15000zł

 

Piłka nożna dla wielu jest sportem narodowym. W ostatnim czasie w mediach głośno jest nie tylko o wyczynach naszych piłkarzy, ale też o sukcesach naszych piłkarek. Wydarzyło się to po spektakularnym sukcesie dziewczyn na Mistrzostwach Europy U-17 2013, gdzie reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet zajęła pierwsze miejsce. Można by rzec, że kobiety, z natury kruche i delikatne, a w grze walczyć potrafią. W dodatku kochają ten sport i coraz tłumniej go uprawiają. Jednak przeszukując Internet, ciężko jest znaleźć oferty skierowane do Pań. Od dłuższego czasu z inicjatywą wspierania kobiecej piłki nożnej wychodzi PilkaNaHali.pl, która umożliwia darmową grę kobietom.


 

Tymi szczęściarami jesteśmy właśnie my - jest już nas prawie 300 i udało nam się stworzyć dwie drużyny, które regularnie grają na zajęciach PNH, ale nie chcemy na tym zaprzestać! Pragniemy zarazić pasją i miłością do sportu większą rzeszę kobiet, jednak bez Waszej pomocy to się nie uda.

 

Nasz cel?Pragniemy wspierać i rozpowszechniać piłkę nożną kobiet oraz stworzyć grupę pasjonatek piłki nożnej, które będą chciały rozwijać swój talent. Naszym celem jest uzbieranie 15 tysięcy złotych na organizowanie darmowych zajęć z profesjonalnym trenerem dwa razy w tygodniu. Kwotę tą przeznaczymy na wynajęcie boiska, opłacenie trenera, zakup piłek, materiałów treningowych i strojów, a także na rozpromowanie całej inicjatywy. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet i zachęcić do wspólnej gry!


Kim jesteśmy ?Jesteśmy młodym, walecznym i pełnym charyzmy zespołem, odnoszącym coraz to większe sukcesy na warszawskich turniejach kobiecej piłki nożnej. Część z nas wcześniej grała w różnych ligach, lecz z braku środków musiała zaprzestać. Teraz działamy prężnie jako drużyna PilkaNaHali.pl, promując ten sport wśród kobiet. Na swoim koncie mamy takie osiągnięcia jak:


  • 4 miejsce na III Turnieju Manifowym,
  • Wicemistrzostwo Warszawy w Turnieju „Orlik Polska 2013”,
  • 3 miejsce na 7 Turnieju „Kobiety Kobietom”


PilkaNaHali.pl to serwis ułatwiający grę wszystkim miłośnikom sportów drużynowych. Zajmuje się  organizowaniem treningów w pięciu dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, a także badmintonie! Na razie działa głównie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście, ale z dnia na dzień zaraża coraz większą część Polski pasją do sportu! Wystarczy tylko wejść na stronę www.PilkaNaHali.pl i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie. Tak, też zrobiłyśmy MY i do dziś cieszymy się naszą ulubioną dyscypliną, a w dodatku stałyśmy się reprezentacją PilkaNaHali.pl, która nas wspiera na każdym kroku.

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć nas na podium mistrzostw Świata:

 

  • udostępnij link z naszym projektem na facebook’u
  • prześlij link z naszym projektem i opowiedz o nim swoim znajomym

 

Partnerzy projektu

 

PilkaNaHali.pl Enactus Orange Sport FanGol.pl

 

Ewa Pajor – Mistrzyni Europy 2013 według UEFA do lat 17, za wszelką cenę chce promować piłkę nożną kobiet w Polsce.

 

FanGol.pl – największy w Polsce zbiór piłkarskich emocji w najlepszej postaci, ok 10 mln odsłon miesięcznie!

 

Orange Sport – patron medialny

 

Aktualności oraz następne plany dotyczące kampanii, a także wszystkie relacje z wydarzeń można obserwować na stronie Organizatora, PilkaNaHali.pl:

 

http://pilkanahali.pl/Zagraj-Z-Nami-Kobietami

 

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę