PIMP MY RIDE, CZYLI ODPALMY „KACZOWÓZ”

Projekt
zakończony

10

wspierających

Wydarzenia

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
3.44%
310.0000 / 9000zł

 

Nazywam się Łukasz Kaczor, mówią na mnie „Kaczy". Jestem młodym, aktywnym społecznie mieszkańcem Warszawy, który na co dzień stara się łączyć swoje pasje z pracą. Jednym z moich marzeń jest, aby w wyjątkowy  sposób aktywizować mieszkańców stolicy. W tym celu założyłem w 2012 roku własną firmę pod nazwą Jolie Adrenaline. Na własny koszt pozyskałem dotychczas sporą część niezbędnego sprzętu, który umożliwia organizowanie eventów głównie w oparciu o takie atrakcje jak zorbing, wspinaczka czy skoki linowe. Zakupiłem również odpowiedni, możliwie najlepszy samochód,  który jest niezbędny do wykonywania tej działalności. Mój wybór to Mitsubishi L300 w wersji kamper, przerobiony na wersję w połowie dostawczą, czyli tytułowy „Kaczowóz".

 

 

W związku z tym, iż nie jest to samochód prosto z salonu i odczuwa nieco skutki ciężkiej pracy w poprzednim sezonie, wymaga on liftingu, w tym oklejenia, uszczelnienia drzwi i okien, wymiany reflektorów, wymiany płynów czy wymiany kół. Ogólnie szeroko pojętej konserwacji mającej na celu zachowanie sprawności auta i przygotowanie go do pracy w kolejnych sezonach. Dzięki temu będę mógł skupić się na podnoszeniu atrakcyjności mojej oferty i docieraniu do szerszego grona klientów. Głównymi odbiorcami moich usług są klienci indywidualni, rodziny z dziećmi oraz mieszkańcy społeczności lokalnych.W dotychczasowej współpracy miałem przyjemność działać m.in. z Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże, Stowarzyszeniem Zero Grawitacji, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi oraz lokalnymi władzami samorządowymi, a także organizacjami pozarządowymi. Wynikiem tych działań są kolejni partnerzy zgłaszający się do współpracy – ostatnią jest Fundacja Bene Vobis.

 

 

Sezon letni uporczywie się buntuje, ale jednak za chwilę z pewnością się rozpocznie, a ja potrzebuję Twojej pomocy już teraz! Pomóż mi odpalić „Kaczowóz" i tym samym zarazić nietypowymi pasjami oraz zaktywizować w innowacyjny sposób jak największą ilość osób w każdym wieku, a przynajmniej Ciebie, Twoich najbliższych i znajomych. W zamian pokażę Ci jakie mam pomysły na aktywne spędzenie wolnego czasu!

W zamian za okazaną pomoc oferuję wspomniane wyżej organizowanie eventów, wszelkie atrakcje dostępne w ofercie Jolie Adrenaline, zniżki na skoki w Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże, przestrzeń załadunkową i zniżki na usługi transportowe oraz wiele innych widocznych w panelu nagród.

 

Będę wdzięczny za każde wsparcie!


 

Dziękuję Partnerom oraz Patronom projektu:


 

 

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz Kaczor

 

Załączniki:

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do

3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę