Horror Silent Lake - zobacz pierwszy

Projekt
zakończony

3

wspierających

Film

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
16.5%
66.0000 / 400zł

Przyjdź na zamknięty pokaz roboczej wersji polskiego, niezależnego horroru Silent Lake - zobacz jak powstaje od kuchni, oceń produkcję i poznaj cały zespół twórców!

 

 

jaki jest cel projektu?

Robimy pokaz w celu zweryfikowania i sprawdzenia pierwszej układki filmu. Jest to film grozy i bardzo ważnym elementem jest budowanie napięcia u widza. Chcemy aby m.in. osoby z zakupionym biletem na portalu beesfund.com mogły się przyczynić do sprawdzenia montażu i reżyserii filmu. Będzie okazja po zakończonej projekcji przez 60 min rozmawiać na temat filmu, co działa, a co nie, co warto poprawić lub zmienić. Uwaga! Pokaz będzie w wersji anglojęzycznej, bez napisów w języku polskim. Pokaz odbędzie się 19.stycznia 2013 o godz. 11:00 w kinie Rejs w Warszawie.


co to za film?

Silent Lake. Młody doktorant z Wielkiej Brytanii przylatuje Polski. Ma zebrać materiały niezbędne do jego pracy naukowej. Towarzyszy mu jego dziewczyna Linda. Przy okazji odwiedzin w Polsce spotykają się z przyrodnim bratem Petera - Karolem. Cała trójka wyrusza wkrótce na Mazury. Wynajmują żaglówkę i wypływają na jeziora. Początkowo dobrze się bawią i miło spędzają czas. Cały wyjazd nagrywają na małych kamerach video. Sielanka nie trwa jednak długo. Czy prześladują ich miejscowi, a może pradawna legenda o Galindzie jest prawdziwa?

 kto za tym stoi?

Za realizacje filmu odpowiedzialni są Wojciech Stuchlik - Producent oraz Mariusz Kuczewski - Reżyser. Do zebrania potrzebnego budżetu przyczynił się też m.in portal indiegogo. Każda forma wsparcia finansowego jest potrzebna aby film mógł powstać i miał grupę osób, którzy oczekują na jego powstanie, kibicują i wspierają twórców.

 


Profil filmu na facebook'u

Opis filmu na portalfilmowy.pl

 

Załączniki:

Umowa między Projektodawcą, a Użytkownikiem

 

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.


Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę