Słodki biznes: budujemy pasiekę!

Projekt
zakończony

8

wspierających

Rolnictwo

kategoria

Zarębki

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
4.27%
222.0000 / 5200.00zł

O co chodzi?

 

Albert Einstein twierdził, że gdy znikną pszczoły, niebawem zagłada spotka też ludzi. Kochamy miód i pszczoły. My zamierzamy stworzyć małą pasiekę dzięki wsparciu społeczności internetowej. W wyjątkowo atrakcyjnej cenie możemy kupić dziesięć pszczelich rodzin wraz z ulami. Osoby, które wesprą projekt mogą liczyć na miód z naszej pasieki dostarczony pod wskazany adres, gdy tylko nasze pszczoły go wyprodukują!

 

 

Kto?

 

Nazywam się Andrzej Godek (na zdjęciu), od urodzenia mieszkam na Zarębkach. Jestem rolnikiem z osiemnastoletnim stażem. Pszczelarstwem zajmuję się od dwóch lat, rozwijam również inne przedsięwzięcia w ekologicznym rolnictwie. Za obsługę i zarządzenie projektem oraz kontakt z inwestorami odpowiedzialny jest  Michał Pączek. Pasiekę będziemy tworzyć na mojej działce położonej w Zarębkach w pobliżu granicy puszczy Sandomierskiej.

 

Rodziny pszczele zostaną  zakupione od p. Eugeniusza, który jest pszczelarzem z... 55-letnim stażem! Sam nie może dłużej zajmować się pszczołami w pełnym wymiarze, zmniejsza tym samym liczbę rodzin pszczelich. Możemy liczyć na jego pomoc  w realizacji projektu.

 

iestety są wątpliwej jakości. Zakładając pasiekę chcę mieć realny wpływ na to, co jem. Macie unikalną okazję, by dołączyć się do naszej inicjatywy!


Ile to kosztuje?

 

Potrzebujemy 3500 złotych na zakup uli i rodzin pszczelich. Pozostałe 1700 zł obejmuje koszt zakupu specjalistycznego sprzętu potrzebnego do procesu produkcji miodu (kwasoodborna wirówka z nierdzewnej stali, refrakometr i nierdzewna wanienka).

 

 

 

Zachęcamy do wsparcia projektu! Zrealizuj swoje marzenie i otrzymaj miód z pasieki, którą współtworzysz! Ratuj z nami pszczoły i promuj zdrową żywność! Wpłać 30 złotych na realizację projektu, opowiedz innym o naszym projekcie, promuj nas na Facebooku!

 

Załączniki:


Umowa między Użytkownikiem a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę