Bubble football

Projekt
zakończony

16

wspierających

Sport

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
9.78%
1955.0000 / 20000.0000zł

Jak zachęcić ludzi do uprawiania sportu? Być może receptą na to jest włączenie elementu stricte zabawy do niektórych dyscyplin? Nasz projekt skierowany jest to sympatyków sportów drużynowych oraz ludzi chętnych i otwartych na nowe doznania i wyzwania na boisku! Planujemy zakup specjalnych dmuchanych piłek do gry w bubble football oraz organizację z nimi meczów/imprez/turniejów/konkursów/integracji. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą, zakup takich piłek to spory koszt, jednak wiemy, że sprawi to radości graczom, dlatego też liczymy na Wasze wsparcie :)

 

 

 

Czym jest bubble football?

 

Bubble football to nowa odmiana piłki nożnej w zabawnej formie, której prekursorami są Norwegowie. Zawodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, a próba odebrania piłki zawodnikowi z przeciwnej drużyny zazwyczaj kończą się zaskakującymi, spektakularnymi i zabawnymi zbiegami wydarzeń! W bubble football można grać zarówno na hali jak i murawie, na śniegu jak i np. na plaży.  Najlepiej przekonać się na własne oczy, na czym polega bubble football, wystarczy obejrzeć krótki film, który zrobił furorę w Internecie (znajduje się on na samej górze tej strony).

My już mamy jedną piłkę – i zrobiliśmy pierwsze testy! Wszystkich chętnych na sprawdzenie potencjału zapraszamy do kontaktu już teraz: [email protected]

 

 

 

Polski producent, wiarygodna Firma!

 

Porządne piłki do bubble footballu są bardzo drogie i mogą kosztować nawet 2700 zł za sztukę! Na rynku można też spotkać „jednosezonówki” produkowane w Chinach, z mniej praktycznego materiału – ale cena wciąż jest wysoka i wynosi ok 13000 zł za komplet. Wadą takiego zamówienia (oprócz czasu dostawy ok 60 dni) są też problemy z gwarancją/naprawą/serwisowaniem.

Z szczerą przyjemnością oznajmiamy, że my nasze zamówienie chcemy zrealizować w u polskiego Producenta – firmy wats.com.pl. Tym samym, przemiła ekipa spod Bielska-Białej, jest pierwszym naszym crowdfundingowym darczyńcą, poprzez udzielenie nam symbolicznego rabatu – polecamy solidnego Partnera!

 

 

 

Kim jesteśmy?

 

PilkaNaHali.pl to serwis ułatwiający grę wszystkim miłośnikom sportów drużynowych. Zajmujemy się organizowaniem treningów w coraz większej ilości dyscyplin sportowych: piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, a także badmintonie! Na razie działamy głównie w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań i Trójmiasto, ale z dnia na dzień zarażamy pasją do sportu cała Polskę! Wystarczy tylko wejść na naszą stronę www.PilkaNaHali.pl i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie. My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem. W naszej ofercie jest też wiele treningów darmowych, kampanii pro społecznych. Angażujemy się w wiele akcji sportowych i charytatywnych. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych. Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sam wybierasz poziom, miejsce, godzinę i dyscyplinę sportu. I o nic nie musisz się martwić.

 


PNH w Kurierze Warszawskim!

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę