Chcemy zapewnić jak najwyższą jakość obsługi naszych użytkowników i uważnie analizujemy opinie oraz sugestie. Już w pierwszym dniu wielu z Was podzieliło się z nami komentarzami dotyczącymi portalu. Odpowiadamy na te, które powtarzają się najczęściej!

Jak działa opcja płatności „Zapłać z YETI”?

YETI Pay to elektroniczna portmonetka do płatności w różnych serwisach internetowych. Po założeniu konta i przelaniu na nie środków z konta bankowego przy użyciu natychmiastowych przelewów internetowych, można korzystać z płatności YETI na każdym portalu, który oferuje taką możliwość.

Zasilenia własnego konta YETI Pay można dokonać przy użyciu bardzo wielu metod płatniczych, min. natychmiastowych przelewów internetowych z praktycznie wszystkich banków w Polsce, a także kart kredytowych, czy przekazów pocztowych.

Po zasileniu własnego konta YETI Pay, płatność na beesfund.com jest realizowana natychmiast, a użytkownik otrzymuje od nas wiadomość z potwierdzeniem wsparcia projektu na adres e-mail podany przy rejestracji (w przypadku logowania przez konto na facebook’u, na adres wykorzystywany w tym portalu).

Nie posiadam konta YETI Pay, czy to jedyny sposób na wsparcie projektu?

I tak, i nie 🙂

Udzielenie wsparcia finansowego jest obecnie możliwe jedynie przy użyciu konta YETI Pay. Oczywiście raz założone konto umożliwia wielokrotne, wygodne płatności elektroniczne.

W przypadku, gdy użytkownik nie posiada konta w YETI Pay, cały proces wsparcia projektu przebiega następująco:

1) logowanie do beesfund.com, uzupełnienie danych teleadresowych (musimy wiedzieć komu i gdzie dostarczyć nagrodę) i wybór odpowiedniej nagrody

2) kliknięcie przycisku „Płać z Yeti” i założenie konta YETI Pay (to proste – zajmuje 30 sekund!)

3) doładowanie konta YETI Pay, przy użyciu bardzo wielu metod płatności, w tym natychmiastowych przelewów elektronicznych z niemal wszystkich banków w Polsce

4) powrót do okna płatności na beesfund.com i potwierdzenie transakcji

Voila, wspierasz dobre pomysły!

Oczywiście wsparcia można udzielić także komentując, okazując poparcie dla autora, udostępniając informację o projekcie znajomym, czy oferując zaangażowanie w realizację projektu. To także doskonały sposób na uczestnictwo w danym projekcie!

Wsparłem projekt, ale mój nick nie wyświetla się wśród wspierających, co to oznacza?

W momencie przejścia do płatności, użytkownik może zaznaczyć, czy chce, aby jego nick i zdjęcie (jeżeli dodał je edytując swój profil) ma wyświetlać się wśród wspierających projekt. Nawet jeżeli sobie tego nie życzy, zostanie wliczony do licznika wspierających, a jego wpłata dodana do zebranej sumy. Oczywiście po zakończeniu projektu sukcesem, otrzyma wybrane nagrody 🙂

Jeżeli macie dodatkowe pytania i sugestie, zostawcie komentarz lub napiszcie na: [email protected]!

Pozdrawiamy,

Zespół Beesfund

Jedna odpowiedź

  1. bart

    Te płatności nie są zbyt wygodne na pierwszy raz, ale korzystałem już na chomikuj.pl i nie ma problemu

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany