Każdy pomysł biznesowy wymaga odpowiedniego przemyślenia i dopracowania, by maksymalizować efektywność prac nad jego realizacją. Warto uczyć się od tych, którzy osiągnęli sukces wskazując najważniejsze kroki, „wąskie gardła”, ale też błędy których warto uniknąć. Jedną z osób, które tę wiedzę spisały jest Mike Michalowicz, jego książka „StartUp bez pieniędzy” jest jeszcze dostępna u nas w przedsprzedaży!

Michalowicz to nieco kontrowersyjny milioner polskiego pochodzenia. Mówi o sobie, że „kocha rozwijać biznesy i patrzeć jak kwitną”. W swoich książkach na przykładzie typowych sytuacji życia codziennego ukazuje podstawowe błędy w planowaniu biznesu, jednocześnie wskazując środki do ich unikania.

nagroda_gall

377433_323046181045871_381213387_n

Fragment ksiażki (dłuższy fragment można pobrać wchodząc na profil projektu):

„Zastanawiające jest również, jak szybko zużywamy nasze zasoby, kiedy wydaje nam się, że mamy ich dużo. Problem tkwi w działaniu naszych umysłów. Kiedy mamy świadomość dostatku w odniesieniu do konkretnej sytuacji (np. pełna rolka papieru toaletowego), przekształcamy tę informację w beztroską wizję wiecznego dostatku (np. niekończące się zasoby papieru toaletowego w zasięgu ręki). Z tego właśnie powodu marnujemy to, co mamy, a nawet jeszcze gorzej – nie sprawdzamy zapasów, aby uchronić się przed ich wyczerpaniem. Po prostu zakładamy, że mamy papieru pod dostatkiem. Siadamy, robimy co do nas należy, a potem, sięgając po papier, trafiamy w powietrze. Cholera! Znów to samo.”

Polska edycja książki trafi na półki jeszcze w lutym, ale w super cenie można uzyskać ją w pierwszej kolejności, kupując ją już dziś na beesfund.com. Sprawdź projekt „StartUp bez pieniędzy„, wybierz pakiet nagród i przeczytaj jakie działania przybliżą Cię do osiągnięcia sukcesu w biznesie!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany