Projekt „Husaria pod Wiedniem” był jednym z pierwszych na naszej platformie, które odniosły sukces. Wraz z Instytutem Wydawniczym Erica prezentujemy: nowy projekt crowdfundingowy wydawnictwa, nową formułę specjalnych projektów przedsprzedażowych oraz nowe konkurs!

1. Kryminalna wędrówka po powojennym Wrocławiu

Potrzebujemy 6000 złotych, by powieść „Wypędzony” Jacka Inglota wydać w formie profesjonalnego audiobooka. W zamian za wsparcie projektu możesz kupić nie tylko powieść przeczytaną przez profesjonalnego lektora, ale również m.in. pakiet z wydaniem tradycyjnym w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! – możemy przeczytać w opisie najnowszego projektu IW Erica. Wspierając projekt wpłatą równą cenie okładkowej książki otrzymacie ją wraz z przesyłką i audiobookiem!

2. Projekty przedsprzedażowe

Oficjalnie uruchomiliśmy na Beesfund.com pierwsze projekty przedsprzedażowe. Wiadomo, że książki się ukażą, a dzięki Beesfund macie szansę kupić je dużo taniej niż w sieciach księgarskich, otrzymać powieści jako pierwsi i wesprzeć wydawnictwo bezpośrednim zamówieniem! Możecie kupić najnowszą powieść Bernarda Cornwella w cenie 32 złotych z przesyłką (zamiast okładkowych 42,90) i „Poszukiwaną” Małgorzaty Kochanowicz za 25 zł z przesyłką (zamiast 34,90).

3. Konkurs!

Pierwsza osoba, która wesprze projekt nagrania audiobooka kwotą 100 złotych poza książką, audiobookiem i dodatkową zniżką na zakupy w najtańszej księgarni sprzedającej książki IW Erica otrzyma również „Husarię pod Wiedniem”, czyli pierwszą książkę wydaną ze wsparciem społeczności Beesfund!

A jako ciekawostkę dodajemy, że jedna z husarskich książek dra Radosława Sikory została właśnie wydana na Ukrainie. Autorowi gratulujemy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany