Finansowanie społecznościowe rozwija się w Polsce powoli i tym bardziej warto uwypuklać sylwetki osób, które się w ten proces angażują. Przedstawiamy Wam osoby, które aktualnie posiadają Tytuł Rekordzisty Polski wśród wspierających!

Tytuł Rekordzisty Polski wsparcia projektu crowdfundingu nieudziałowego należy do Tomasza Michałowicza. Tomasz na co dzień jest Partnerem Zarządzającym w firmie /3PR/ Consulting, znanej min. za wielokrotnie nagradzaną kampanię fundraisingu odbudowy zniszczonego przez TIRa domu państwa Turlakiewiczów – „Zbuduj Chatkę„. Tomasz Rekord Polski zdobył wspierając projekt „Crowdfunding na papierze” kwotą 899 zł, zostając tym samym jej współautorem! Odbierając dzisiaj dyplom przyznał, że jest bardzo zainteresowany rozwojem finansowania społecznościowego w Polsce i upatruje w nim szansy na sfinansowanie wielu ciekawych pomysłów. Gratulujemy!

Tytuł Rekordzisty Polski wsparcia projektu udziałowego należy od wczoraj do Michała Zimniewicza. W stawce do pobicia tego rekordu było mniej konkurentów, gdyż projekt „Beesfund.com w Twoich rękach” jest pierwszym projektem crowdfundingu udziałowego w Polsce, choć już wsparło go 11 osób, ale kupując akcje za 1000 zł wyrównał wartość wpłat pozostałej dziesiątki.

Na co dzień Michał jest programistą i sędzią sportowym, ale przyznaje, że szuka ciekawych okazji inwestycyjnych. Pozycja akcjonariusza  Beesfund S.A. pozwala mu stać na czele zmiany na rynku kapitałowym w projekcie, któremu kibicuje. Michał otrzyma swój tytuł listownie, więc gratulacje składamy za pośrednictwem bloga! Warto dodać, że jest on także wspierającym w projekcie wydania książki i aktualnym generalnym Rekordzistą Polski, ale tytuły przyznajemy osobno dla obu typów projektów oddzielnie.

Warto dodać, że obaj Panowie zaskoczyli nas swoimi wpłatami (nie ukrywamy – bardzo pozytywnie), a o starcie portalu dowiedzieli się w Internecie. Gratulujemy, ale nie możemy życzyć utrzymania tych tytułów zbyt długo 🙂

4 komentarze

 1. Beesfund Team

  Pamiętamy i przyznaliśmy tytuł pierwszego w Polsce właściciela akcji nabytych w modelu crowdfundingu udziałowego, z tym, że jeszcze go nie dostarczyliśmy! A i rekord w tej kategorii jest odnotowany 🙂
  Pozdrawiamy,
  Zespół Beesfund

  Odpowiedz
 2. Adrian

  Witam,

  Jedynym minusem crowdfundingu jest to, że pomysłodawcy mogą bać się przedstawić swój pomysł myśląc, że ktoś może go podchwycić. Według mnie idea jest super, trzeba rozwiązać tylko ten problem.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany