Niedawno ukazała się publikacja którą zdecydowanie polecamy wszystkim naszym emitentom oraz inwestorom. Jest to książka „Crowdfunding udziałowy dla startupów (i nie tylko)” autorstwa Bartosza Filipa Malinowskiego, założyciela think tanku WeTheCrowd. Przeczytacie ją całkowicie za darmo online oraz w formie ebooka.

Dla kogo?

Dla emitentów

Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem własnej emisji, to ta książka pozwoli ci na zapoznanie się z całym procesem. Dowiesz się jak należy się przygotować do kampanii oraz jakie działania podjąć w jej trakcie. Wszystkie porady zostały opracowane na podstawie konkretnych przykładów z Polski i zagranicy. Bardzo duża część spółek służących za przykłady to nasi emitenci – zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami oraz ich projektami.

Dla inwestorów

Część książki została napisana specjalnie z myślą o inwestorach. Dzięki temu dowiesz się dlaczego warto inwestować oraz w jakie spółki. Cały rozdział został poświęcony dobrym praktykom inwestowania takim jak minimalizowanie ryzyka inwestycyjnego, przeprowadzenie szczegółowego rozpoznania o spółce oraz wykorzystywaniu swoich praw. Zdecydowanie polecamy zapoznanie się z tymi informacjami przed zainwestowaniem w spółkę prowadzącą emisję na naszym portalu.

O autorze książki

Bartosz Filip Malinowski. Konsultant, strateg, publicysta i vloger w obszarach nowych mediów i modeli biznesowych. Założyciel think tanku WeTheCrowd, współautor książek „Crowdfunding” i „Crowdfunding udziałowy dla startupów”. Autor vloga Bez/Schematu. Doktorant Zarządzania na UŁ.

Na co dzień szkoli przedsiębiorstwa oraz administrację publiczną w zakresie wykorzystania crowdfundingu, crowdsourcingu, co-creation, aby skutecznie współpracować ze społecznościami w epoce internetu. Doradza strategicznie oraz pomaga implementować platformy i programy zaangażowania.

Jak zdobyć książkę?

Każdy zainteresowany może przeczytać całą książkę za darmo na jej stronie internetowej: www.ecfdlastartupow.pl. Istnieje też możliwość pobrania w formie EPUB, PDF oraz Mobi:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany