Spędziliśmy ostatnio sporo czasu na konferencjach, warsztatach i cały czas z przyjemnością odpowiadamy na Wasze maile. Wielu z Was nurtują pytania związane z wykorzystaniem finansowania społecznościowego, dopracowaniem projektu, część szuka inspiracji, pomysłów, podpowiedzi, czy też po prostu opinii. To jest nasze zadanie!

Z wielu zgłoszeń, które do nas trafiają, wiele nie zostaje od razu opublikowanych na beesfund.com. To, co dla nas jest najważniejsze to zdolność autora do realizacji obietnic złożonych użytkownikom. Nie wiemy jakim skutkiem zakończy się projekt, która szalona idea porwie społeczność, ani też nie wymagamy kosztownych materiałów promocyjnych. Choć zachęcamy do profesjonalnego przygotowania projektu i pomagamy w tym, to kluczowa jest możliwość jego realizacji. Liczy się też racjonalność wysokości celu finansowego oraz ciekawe i sensownie wycenione nagrody, natomiast nie jest to kwestia dyskwalifikująca projekt!

Wiele osób ma gotowe projekty, które doskonale nadają się do prezentacji użytkownikom beesfund.com, natomiast ich nie zgłaszają. Prawie każdy ma też pomysł, który po krótkiej analizie może wyewoluować w bardzo ciekawym kierunku. Decyzja jest zawsze po stronie autora, ale chętnie pomożemy rozwiać wątpliwości i podzielimy się naszymi opiniami!

Nasze hasło „Pomagamy realizować dobre pomysły” nie dotyczy jedynie wsparcia projektów, które są dostępne na beesfund.com. Masz pomysł, ale nie do końca wiesz, jak go zrealizować, zadajesz sobie pytania o przygotowanie projektu lub po prostu chcesz go przedyskutować? Napisz do nas!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany